Watch Dogs 2 Türkçe Yama 2021

Watch Dogs 2 Türkçe Yama ile dünya hacking temalı oyun ve ek paketlerini tamamen Türkçe yapabilirsiniz. Watch Dogs 2 Türkçe Yama kurulumundan sonra oyunu sorunsuz şekilde Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü, senaryo, görevler, diyaloglar, altyazılar Watch Dogs 2 Türkçe Yama ile %100 olarak çevrilmiştir. Oyunun Steam, Origin, Epic Games ile uyumludur.

Yamayı Sağ Taraftan Watch Dogs 2 Türkçe Yama linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

Kurulum;

Oyunun kurulu olduğu oyun ana dizinine girin ve “Watch Dogs 2” klasörünün içinde bulunan tüm her şeyi seçerek oyunun ana dizinine atın. Yama kurulumu tamalansa da aktif etmek için Oyun ayarlarından altyazıları açmanız gerekmektedir.

1-1024x683 Watch Dogs 2 Türkçe Yama 2021

Watch Dogs 2, Ubisoft Montreal tarafından yapılan ve Ubisoft ile test bir macera video oyunudur. Başarılı Watch Dogs video oyunu serisinin ikinci devamı ve Watch Dogs serisinin ikinci sürümüdür. Kasım 2016’nın başlarında PlayStation 4, Xbox One Microsoft Windows için sürüldü ve Aralık ayında PC için sürüldü, yılın ilerleyen günlerinde Nintendo Switch için özel bir sürümle birlikte. Oyun, Watch Dogs’un orijinal sürümüyle aynı teknolojiyi kullanarak hem konsollar hem de PC’ler için geliştirildi.

Watch Dogs 2 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Watch Dogs 2’nin ücretsiz bir halka halka sunuldu ve oyunun neler sunabileceğine dair bir fikir verdi. Bu, ilk sürümde bulunmayan bir özellik olan VPN yazılımda ilk oyundu. Ayrıca, ücretsiz bir sistem ile birlikte iki indirilebilir video ve bir harita da ücretsiz olarak aldığını gören ücretsiz bir hediye seçeneği de sürüldü. Ancak, kısa süre sonra daha fazla içerik istemeye başladı ve bu da Mafya Savaşları adlı oyununun sürülmesine yol açtı. Oyun, Watch Dogs 2 ile aynı motoru kullanıyor ancak yeniden tasarlandı ve oyun ve oyunları bir dizi bir dizi beğeni aldı.

Eylül ve Ekim ayları boyunca, oyun Wii, PlayStation 3 ve Xbox 360’ta satın alınabilir hale geldi. Oyun alıcılarının satın alma satın alma denemelerine izin vermek için satın almak için satın alma bir gün ekleniyor. Dördüncü günün sabahı, Wii paketine Mafya Savaşları ve Plants Vs Zombies dahil olmak üzere sekiz başlığın daha geleceği ortaya çıktı. Yeni paketteki ilk oyun olan Ahtapotlar 21 Ekim’de çıkacak, ardından paketteki diğer oyunlar 21 Eylül’de gelecek.

Güncellemeyle birlikte sunulan yeni silahları, seviyeleri ve oynanışı gösteren yeni bir oyun videosu yayınlandı. Görüntüler, yeni engelleme ve eğilme yanı sıra çoklu kombo saldırılar ve örtme sistemleri gibi yeni özellikleri gösterdi. Oyunun Mart versiyonu birkaç farklı silah seçeneği sunuldu, ancak önceki iki versiyona çok fazla silahı yoktu. Oyun videosu altında eklemelerin bir sonraki yamaya dahil edilmesi mümkün olabilir.

Moskova’da geçen Watch Dogs 2: Novi ve bir kuledeki zombilerle savaşmak için bir tankın kontrolünü ele aldığınız Kishin’e iki yeni seviye eklendi. Grafiklerin oldukça eski olduğu görüldü, ancak genel oyun çok yerinde bulundu. Ocak ayında, bir Jeep’in kontrolünü ele geçirmenize ve Chicago’nun atıklarında Chicago sokaklarında dolaşacak yeni bir çok oyunculu mod da olacak sürüldü. Oyun yalnızca iki oyunculu seçeneklere sahip olacaktı; biri kooperatif tarzı bir oyun, bir oyuncunun Tankı ve diğerinin Jeep’i kontrol ettiği bir karşı moddur. Sonuçların çok heyecan verici olduğu ve kullanıcılardan olumlu tepkiler aldığına inanılıyor.

Son olarak, bu yılın Haziran ayında ‘Extremis’ adlı ekstra bir seviyeye uygun bir güncelleme yayınlandı. Bu mod, Chicago’daki onun sisteme erişmenizi sağlayan çeşitli bilgisayar kullanımınıza yönelik çeşitli yazılımları içerir. Ayrıca, kullanıcılarınız arasında kafa kafa arasında karışıklığı sahte nesnelerin altına biyolojik bir toksinin bilgisayar korsanlarının güvenli evine girmenizi sağlar. Bu güncellemede birkaç bilgisayar korsanlığı seçeneği de ekleniyor.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Watch Dogs 2 Türkçe Yama 2021 indir

Watch Dogs 2 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Watch Dogs 2 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Watch Dogs 2 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Watch Dogs 2 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *