Undertale Türkçe Yama 2021

Undertale Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Undertale Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Undertale oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_616df96c9252d Undertale Türkçe Yama 2021
Undertale Türkçe Yama

Muhtemelen 2021 sezonunun en heyecanlı ve beklenen oyunlarından biri. Gizemli, fantezi temalı bir RPG olan Undertale, piyasaya çıktığı andan itibaren birçok hayranı kendine çekiyor. Birçoğu hikayenin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını umuyor; ancak Undertale’nin hayran kitlesinin beklentilerini karşılayıp karşılamayacağını söylemek için henüz sezonun başlarında. Undertale’nin buhar çıkışının video oyun endüstrisi üzerinde uzun süreli etkileri olacak mı? Bu yıl en çok satan video oyunlarından biri olacak mı?

Undertale, bağımsız bağımsız geliştirici Toby Fox tarafından yapılan bağımlılık yapan bir 2D aksiyon-macera video oyunudur. Oyuncu, aniden bir yeraltı tüneline düşen genç bir çocuğun yuvarlanmasını üstlenir: çocuğu kapana kıstıran gizli, görünüşte kırılmaz bir bariyer. Oyunun kahramanı Charon ve sadık köpeği Ante gibi yol boyunca kontrol edebileceğiniz başka karakterler de var.

Daha popüler aksiyon RPG’lerinin çoğundan farklı olarak Undertale, öncelikle tek bir açık dünya içinde yer almaması bakımından farklıdır. Bunun yerine oyun, Undertale adlı bir dünyada gerçekleşir. Oyuncular, her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan çeşitli canavarların rolünü üstlenir. Bu, oyuncuların boş zamanlarında oyuna girip çıkmalarına, buldukları düşmanları keşfedip öldürmelerine ve aynı zamanda puanlarını artıracak ve oyundaki çeşitli seviyelerde ilerlemelerine izin verecek çeşitli zorluklarda ustalaşmalarına olanak tanır.

Undertale Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

img_616df9849ae46 Undertale Türkçe Yama 2021
Undertale Türkçe Yama

Undertale oyununu PC’de oynamak, modern konsol tabanlı RPG’lerde kullanılanlar gibi bir gamepad veya klavye kombinasyonunu kullanır. Gamepad düğmeleri tam olarak duyarlı olmasa da, bir kişiye oyunun genel amacı ile ilgili olarak nerede olduklarına dair genel bir fikir vermek yeterlidir. Standart bir gamepad’de dört düğme bulunur – sol, sağ, yukarı ve aşağı. Duraklatma, kaydetme ve çıkma gibi ek işlevler için kullanılan bazı düğmeler de vardır. Oyunu başkalarıyla rekabetçi bir ortamda oynuyorsanız veya oyunda gereken bazı hareketleri gerçekleştirmek için gamepad ile hassas hareketler yapmanız gerekiyorsa, bir ped denetleyicisi kullanışlı olabilir.

Diğer bazı RPG oyunlarından farklı olarak Undertale, çok fazla harekete sahiptir. Aslında, oyunun çoğu hareketsiz, hareket halinde ve düşmanlara saldırmak ve eşyaları toplamak için tıklayarak oynanır. Dövüşeceğiniz düşmanlardan bazıları diğerlerinden daha zor olacak ve onları alt etmek için genellikle biraz strateji gerektirecektir. Neyse ki, bu neredeyse göründüğü kadar sinir bozucu değil. Bu savaşların çoğu, nesneleri yerinde tutan ve oyuncu karakterlerini vurulduğunda hareket halinde tutan ve çok tatmin edici bir dövüş deneyimi sağlayan oyunun fizik motoru nedeniyle daha da zorlaşıyor.

img_616df9a0d26c5 Undertale Türkçe Yama 2021
Undertale Türkçe Yama

Oyunda yön tuşları ve yön butonları karakteri hareket ettirmek için kullanılmaktadır ve sol ve sağ okları kullanmak karakterinizi istediğiniz yöne hareket ettirecektir. Bu, bir savaşa girmeden önce taktikleri uygulamanıza izin verir. Aynı zamanda, yanlış düğmelere basarak kazara amaçladığınızdan daha fazla hasara yol açmayacağınız anlamına da gelir!

Daha önce de belirttiğim gibi oyunda farklı işlemleri gerçekleştiren birçok buton bulunuyor. Bunlar, oyun boyunca topladığınız öğeler ve envanter öğeleri de dahil olmak üzere çeşitli şeyler için kullanılır. Undertale’deki her karakterin bu düğmelerin bazılarını kullanan özel bir hareketi vardır. Bunlar: zıplama, çift zıplama, yan yana zıplama, koşma ve yürümedir. Bu hareketlerin tümü belirli bir zamanda şarj olur, bu nedenle kullanabilmeniz için bu düğmenin bir sonraki ne zaman kullanılabilir olacağını bilmek isteyeceksiniz.

Oyunu deneyimlemiş ve çok eğlenceli bulan birçok insan var. Basitliği, oyuncuları oyuna gerçekten çeken şeydir. Undertale oynamak için çok fazla oyun deneyimine veya birçok oyun platformu hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek yok. İyi bir gamepad bulabilirseniz bu oyun ilginizi çekecektir.

 

Undertale Türkçe Yama 2021 indir

Undertale Türkçe Yama yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Undertale Türkçe Yama türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Undertale Türkçe Yama ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Undertale Türkçe Yama crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *