The Sims 4 Türkçe Yama 2021 Güncel

The Sims 4 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. The Sims 4 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.

The Sims 4 oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

The-Sims-4-Eco-Lifestyle-Türkçe-Yama-1 The Sims 4 Türkçe Yama 2021 Güncel

The Sims 4 için Haziran yaması, oyuna bir başka ikonik şaka daha getirdi. Oyununuzu yükledikten sonra, “Sims 4…veri yükle. Keyfini çıkarın!” yazan uzun bir yükleme ekranı ile karşılaşacaksınız. Bu, Sims’in aldıkları rahatsız edici rastgele telefon görüşmelerinden bazılarına verebileceği bazen sınırlı yanıta bir referanstır. Bu rahatsız edici telefon görüşmelerinden birini alamama olasılığınızı artırmak istiyorsanız, Haziran yamasını ve oyun için diğer güncellemeleri indirin.

Ne yazık ki, kullandığım Sims 4 güncelleyici Sims 4’ün yeni dosya yapısını tanıyamadı. Bu yeni klasörün nasıl oluşturulacağına dair talimatları araştırdıktan sonra, bunu benim için yapabilen bir program buldum. Sims Studio Cleaner olarak bilinen bir programdı. Bu program Jake Parks adında bir adam tarafından oluşturuldu. Sadece birkaç tıklamayla, Sims 4’ümü Haziran yamasıyla yüklememe izin verecek tüm gerekli dosya ve klasörleri bulabildim. Bundan sonra tek yapmam gereken İndir sekmesine basmak ve ardından programı kurmaktı, bu da sonunda Sims 4 tepsi ithalatçısını indirmeme izin verdi.

Peki Sims 4 Tray Importer tam olarak nedir? Bu program, bilgisayarınızı taramak ve kayıt defterinde oluşmuş olabilecek hataları veya sorunları onarmak için tasarlanmış bir kayıt defteri temizleyicisidir. Bu program, bilgisayarınızın yalnızca en sorunlu alanları yerine her bölümünü gerçekten onaran çok benzersiz bir kayıt defteri tarama sistemi kullanır. Bunun en iyi yanı, bu aracın diğer popüler kayıt defteri temizleyicileriyle uyum içinde çalışması ve onların sizin yararınıza birlikte çalışmasına izin vermesidir. İsterseniz başlat menüsünü atlamanıza olanak tanıyan bir kilit açma özelliği gibi tepsi içe aktarıcısının içerdiği bazı belirli özellikler vardır. Ayrıca, tüm önbellek klasörünüzü yedeklemek için de kullanabilirsiniz, böylece gerekirse değişiklikleri geri yükleyebilirsiniz.

The Sims 4 Türkçe Yama 2021 Güncel Nasıl Kurulur?

Bu program hakkında beni hayal kırıklığına uğratan bir şey varsa, o da aslında güvenli mod indirmeyi etkinleştirmemesiydi. Bu özellik sistemin kendisi tarafından zaten etkinleştirildiğinden, kodu manuel olarak eklemek gerekiyordu. Neyse ki, bu adım en son yamaya dahil edildi, bu yüzden sorunla uğraşmak zorunda kalmadım. Ne yazık ki, en son yama tüm modeller için mevcut görünmüyor.

The-Sims-4-Eco-Lifestyle-Türkçe-Yama-2 The Sims 4 Türkçe Yama 2021 Güncel

Sims 4 Ultimate Yamasını indirdikten sonra, programı kullanmakla ilgili birkaç başka sorunla da karşılaştım. Örneğin, program bazen ağ ayarlarımı karıştırarak belirli binaların ve kıyafetlerin eksik görünmesine neden oluyordu. Ayrıca saç stilimi değiştiremedim, bu da bana özel içerik oluşturucuların ağlarını düzgün bir şekilde güncellemediğini düşündürdü. En azından karakterlerim iyi görünüyordu! Diğer sorunlar arasında eksik simgeler ve araç ipuçları bulunur.

En son yamayı indirip yükledikten sonra oyuna eskisinden çok daha hızlı dönebildim. Ancak gün için tüm işlerimi tamamladıktan sonra çok düşük bir kare hızı yaşamaya başladım. İnternette bir açıklama aradıktan sonra, sorunun bilgisayarımın güncel olmayan grafik sürücüleriyle ilgili olduğunu keşfettim. Neyse ki, oyunum için en son grafik sürücülerini yükledikten sonra tekrar tam potansiyelde çalışmaya başladı. Oyunun başlamasını engelleyen hataları çözmek için aşağıdaki adımlar uygulandı.

Sims 4 Ultimate Patch’i indirdikten sonra bilgisayarı açtım ve grafik sürücülerimi açmaya çalıştım. Tamam’ı tıkladıktan sonra, bilgisayarımı her zamanki gibi çalıştırmaya başladım. Birkaç dakika sonra oyunun maksimum performans seviyesinde çalıştığını fark etmeye başladım. Kişiselleştirme araçlarını kapattıktan sonra makinemi yeniden başlattım ve oyunu hatasız bir şekilde oynamaya devam edebildim.

Bu hatayı çözmenin son adımı, sistemi tüm hatalardan temizlemek ve Sims 4 oyunlarıyla ilgili sorunları düzeltmek için doğru sıfırlama aracını kullanmaktı. Bunu yapmak için “Sims sıfırlama aracı” terimi için bir arama yaptım ve çevrimiçi olarak birçok araç olduğunu gördüm. Aracı bulduktan sonra sorunumu çözebildiğimi hissettim, geriye kalan tek şey yazılımı indirip çalıştırmaktı. Programı başlattığımda, sorunumu çözebildiğini fark ettim ve bilgisayarımın olabildiğince sorunsuz çalıştığından emin olun.

The Sims 4 Türkçe Yama 2021 Güncel indir

The Sims 4 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak The Sims 4 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. The Sims 4 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca The Sims 4 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *