Stellaris Türkçe Yama 2021

Stellaris Türkçe Yama tam 4 sene önce çıkışını gerçekleştirmiş olan Stellaris oyunu en sonunda Stellaris Türkçe Yamasına kavuştu. Steam üzerinden de indirebileceğiniz gibi farklı platformlardan da indirebilirsiniz. Çeviri arayüzü, diyalog metinlerini, görevleri, mekan isimlerini ve notları kapsamaktadır.

Kurulumu: İndirdiğiniz programı yönetici olarak çalıştırarak oyunun yer aldığı dizine kurulum işlemini gerçekleştirin.

Stellaris-Turkce-Yama-1 Stellaris Türkçe Yama 2021

Stellaris, Paradox Interactive’in 3x Space Colonization oyun serisinin yeniden başlatılmasıdır. Oyun, birbirini fethetmeye çalışan diğer medeniyetlerle dolu bir galakside gezin. Bu oyundaki göreviniz imparatorluğunuzu genişletmek ve onu rakiplerinizden uzak tutmaktır. Oyunda İnsan grubu, Galaktik İmparatorluk, sürüngen türleri ve Biyotik türler olmak dört üzere ana ırk vardır. Oyunu oynamaya başlamak için insan, sürüngen veya bakteri olarak incelena’yı cevapsız.

Stellaris Türkçe dil yaması, oyunu çeşitli şekillerde geliştiriyor. Örneğin gezegendeki her 5 kişiden birinin konuştuğu Latince dilini kullanmak yerine artık milyonlarca kişinin konuştuğu Türk dilini kullanma seçeneğiniz var. Ayrıca, antik kalıntıları aramak için çağlar harcamak yerine, artık onların düşmanlarınız tarafından yok edildiğini anlıyorsunuz. Size rakipleriniz hakkında değerli veriler verecek bu kadar önemli yer işaretlerini yok etmenin hiçbir anlamı yok. Bu nedenle bir Türkçe dil yaması, düşmanlarınız hakkında daha doğru veriler elde etmenize çok yardımcı olur.

Stellaris Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Stellaris ayrıca, kolonicileriniz tarafından düşen eşyaların özel bir hazine avı listesine eklendiği bir “ganimet izi” sistemi sağlar. Stellaris’i ne kadar uzun süre oynarsanız, nadir bulunan eşyaları ve eserleri bulma şansınız o kadar artar. Bu öğelerden bazıları, gemilerinizi yükseltmek için çok kullanışlıdır. Yeterli miktarda para biriktirdiğinizde (200+ krediye eşit), gemileriniz için en yeni silahları ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Bu yeni silahlar ve teçhizat, düşmanlarınıza karşı etkinliklerinde önemli bir artışa sahiptir ve karşılığında savaşı kolayca kazanmanızı sağlayabilir.

Stellaris-Turkce-Yama-2 Stellaris Türkçe Yama 2021

Bu nedenle, bir Türkçe dil yaması, bu en beğenilen uzay simülasyon oyununa çok iyi bir ektir. Bu dil yaması, oyun içi müzik puanını da önemli ölçüde geliştiriyor. Aslında, Stellaris’in eksik göründüğü muhtemelen oyunun tek yönü budur. Bu yama, oyundaki diyaloglar ve görevler için Türkçe çeviriler gibi çeşitli diğer güzelliklerle birlikte geliyor. Bu güncelleme sadece kullanıcı ara yüzünü iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda stratejik savaşlara yepyeni bir boyut katıyor. Stellaris oyunu, uzay savaşı ve imparatorluk inşası fikrini seven herkes için kesinlikle bir zorunluluktur.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, oyun içi yardım menülerinin Türkçe çevirisi, Stellaris için şimdiye kadar piyasaya sürülen en faydalı yamalardan biridir. Bu sadece oyun içi yardım dosyalarını değil aynı zamanda galaksi ve uygarlıkları hakkında bilgi sağlayan dosyaları da çevirir. Bu, oyuncuların en yakın komşuları, düşmanları ve hatta sahip oldukları eşyalar ve kaynaklar hakkında ayrıntılı bilgi alabileceği anlamına gelir. Tüm bu gerçekler oyuncu için açıkça görülebilir ve bu, bu oyunun zevk faktörünü artıran bir şeydir.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Stellaris Türkçe Yama 2021 indir

Stellaris Türkçe Yama yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Stellaris Türkçe Yama türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Stellaris Türkçe Yama ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Stellaris Türkçe Yama crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. sinan

    yamaya artık ulaşılamıyor