Sniper 3D APK 3.18.1 2022

Sniper 3D APK 3.18.1 2022

Sniper 3D APK hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Sniper 3D APK 2022 kurulumu oldukça basittir.
Sniper 3D APK ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.

APK size ne sağlar?

Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_61db5aa611f88 Sniper 3D APK 3.18.1 2022
Sniper 3D APK

Genel Bilgiler;

Nişan al ve ateş et! Şu anda en iyi fps atış oyunlarından birini edinin!

Silahla ateş etmeye başla

Sniper 3D: Harika oyun, inanılmaz görseller ve ilgi çekici görevler. Hepsinden iyisi, ücretsiz! Ücretsiz oynayabilirsiniz!

Son derece gerçekçi serin animasyonlar ve 3D grafikler
YÜZLERCE heyecan verici görev
– Tonlarca ölümcül silah ve ölümcül silah var
– ADDİCTİNG oyun (FPS).
KOLAY ve sezgisel kontroller
Her iki tablet ve telefonda oynamak!

Uygulamayı şimdi ücretsiz alın ve yeni içeriği asla kaçırmayın! Serin keskin nişancı 3D dövüş oyunu bir zorunluluktur!

Meydan almaya hazır mısın?

Sıkıcı, tekrarlayan atış oyunlarını unutabilirsiniz. Senin görevin zamana karşı yarışmak, zombileri öldürmek ve Amerikan şehir helikopterlerini yok etmek olacak. Bulmacayı çözebilir ve kurbanları kurtarabilir misin? Virüsün yayılmasını durdurmak mümkün mü?

img_61db5ac296050 Sniper 3D APK 3.18.1 2022
Sniper 3D APK

Milyonlarca çok mutlu oyuncunun Sniper3D hakkında neler söyleyeceğini görün. incelemelerimize bakın!

Sniper 3D APK 3.18.1 2022 Nasıl Kurulur?

Ücretsiz Eğlenceli Oyunlar size Sniper 3D Assassin (r) getiriyor.

En iyi birinci şahıs nişancı (fps), aksiyon oyunu! Her yerde en iyi profesyonel keskin nişancı olabilirsin!

* Yüzlerce görev var:
“Alpha, Bravo, Charlie, duyuyor musun?” Yardımınıza başkan tarafından ihtiyaç var. Başkanın yardımına ihtiyacı var. Onları durduramayacaklar.
Devlet sırlarını çalan casuslar ve ajanlar tarafından ölümcül bir virüsün yayılmasını durdurun. Bunu yapabilir misin? Ülkeniz büyük nükleer yarışmaya katılmalı. Doğru olarak düşmanın kurbanlarını ve rehinelerini kurtarın. Diktatörlüğe karşı direnişi destekleyin.

Bir zombi ordusunu ortadan kaldırmak ve küresel savaşı ve yıkımı durdurmak için yarışabilirsiniz. Geride zombi bırakma! Dışarı çık ve hepsini vur! Bu şaşırtıcı fps atış oyununda maceraya ve aksiyona hazır mısınız!

Her atış ile dikkatli olun. Her kurşun hedefin kafasına isabet etmelidir. Unutma asker: Bu tehlikeli ve yalnız değilsin!
Sözleşmeni yerine getirirsen zengin olursun. Başarısızlık ölüm cezasıdır.

* Badass silahlarının engelini kaldırın ve evrimlerle cephaneliğe yükseltin
Kazandığınız mücevherlerle en iyi keskin Nişancı tüfeklerini ve saldırı tüfeklerini, av tüfeklerini ve tabancaları satın alabilirsiniz. Daha fazla hasar, daha fazla menzil, kapsam, kararlılık, yakınlaştırma ve daha iyi menzile sahip mermiler elde etmek için cephane, kavrama ve kalibreyi yükseltebilirsiniz. Hangi av tüfeği, hangi müthiş saldırı MP5 ve cephaneliğinizde hangi silah Glock veya colt’u seçeceksiniz?

img_61db5ad4184f3 Sniper 3D APK 3.18.1 2022
Sniper 3D APK

* Her yerde oynayabilirsiniz
Sniper 3D, her zaman çevrimiçi olmanızı gerektirmez. Çevrimdışı olarak, metroda, (gerçek) bir uçakta uçarken, arabanızda yolda veya tapınak hizmetleri sırasında tadını çıkarabilirsiniz. Zaman zaman çevrimiçi olarak ek içeriğe erişmeniz gerekebilir.

* PvP modu
PVP modunu deneyebilirsiniz. Silahını hazırla ve düşmanının peşinden git. Önce o öldürülmeli. PVP modunda öldürme hızınız ve avlanma becerileriniz üzerinde test edileceksiniz. Uzun yaşamayacaksın. Bu yukarıdan eylem zevk-çekim oyun puan.

* Sınırlı veri kullanımı
Mobil planınız oyunumuz için kullanılmayacak. Bunun yerine, internette gezinebilir, müzik dinleyebilir ve youtube’da video izleyebilirsiniz. Sınırlı veri kullanımının keyfini çıkarın.

* Uyumluluk ve destek
Oyunun tüm Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde sorunsuz çalışmasını sağlamak için sürekli çalışıyoruz.

* Uyarı
Sniper 3D Assassin (r), ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen, olgun içerik içerir ve gerçek parayla uygulama içi satın alımlar yapmanızı sağlar. Küçük çocuklardan ve çocuklarınızdan uzak tutmak en iyisidir.

Sniper 3D APK 3.18.1 2022 indir

Sniper 3D APK yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Sniper 3D APK türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Sniper 3D APK ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Sniper 3D APK crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *