Skyrim Special Edition Türkçe Yama 2021

Skyrim Special Edition Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Skyrim Special Edition Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Skyrim Special Edition oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_615e3beb8d65d Skyrim Special Edition Türkçe Yama 2021
Skyrim Special Edition Türkçe Yama

Resmi Skyrim Special Edition buhar oyunu artık piyasada. Oldukça popüler olan video oyununun bu sürümü, orijinal oyundaki tüm içeriği bazı ekstra bonus içerikleriyle birlikte sunuyor. Oyunla birlikte gelen en çok istenen özelliklerden biri vampir, insan veya kurt adam olarak oynama yeteneğiydi. Oyuncunun insan olarak oynarken Vampir olmasına izin veren ücretsiz bir Vampir Kurtarıcı avantajı da dahil edildi. Oyunun en güzel yanı bölgeye özel olmasıdır, böylece farklı bir bölgede yaşıyorsanız hala bulabileceğiniz tüm içeriğe erişebilirsiniz. Örneğin, Hammerknell’de yaşıyorsanız ve Redguard görevinde Vampir olarak oynamak istiyorsanız, bunu oyun içinde yapabileceksiniz.

Ancak bu özellikle bile oyunun bu versiyonunun birkaç dezavantajı var. Birincisi, oyunun arayüzü oldukça çirkin ve normal sürümden daha güzel değil. İkincisi, şu anda mod desteği yok, bu da şu anda karakterinizin sesini değiştiremeyeceğiniz anlamına geliyor. Neyse ki, oyunu modifiye etmek, video oyunu meraklıları arasında en popüler etkinliklerden biridir, bu nedenle, kullanıcıların yeni içerik oluşturma ve mevcut olanları değiştirme fırsatları konusunda hiçbir sıkıntısı yoktur.

Skyrim Special Edition Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Modcular oyunda bu iki küçük sorunun ötesine geçen değişiklikler yaptılar. Bunlardan biri, yepyeni bir oynanabilir karakter olan Yüksek Elf dişi Yüksek Elf ırkının eklenmesidir. Bu yeni karakter Harkon, oyunculara oyunu tamamen farklı bir seviyede deneyimleme fırsatı veriyor. Oyuncu, büyük bir şehirde geçen bir fantezi oyunundan bekleyeceğiniz tüm manzaralar, sesler ve duygularla yeni bir şehirle tanışır.

img_615e3c060fc5f Skyrim Special Edition Türkçe Yama 2021
Skyrim Special Edition Türkçe Yama

Yama hakkında bilgi arıyorsanız, Bethesda sitesinden başka bir yere bakmanıza gerek kalmayacak. Yama, oyunun herhangi bir sürümü için indirilebilir içeriğin en büyük parçalarından biridir. Bunun nedeni, bazıları gerçekten o kadar önemli olmayan binlerce değişiklik uygulamasıdır. Bununla birlikte, birçok oyuncu, oyundan en iyi deneyimi elde etmek için sistemlerinin performansını ayarlamak için çok zaman harcamak zorunda kaldıklarını bildirdi. Bu, sıradan bir oyun oyuncusuysanız sizi etkilememesi gereken bir şeydir.

Güncellemenin en büyük özelliği, savaş sisteminin elden geçirilmesi. Bunun nedeni, eski sürümün birkaç ay önce piyasaya sürülmesi ve çoğu bilgisayarda çok başarılı bir deneyim olmamasıdır. Eski AI’ya büyük ölçüde güvendi ve çoğu düzeyde düşük performans göstermesine neden oldu. Yeni versiyonda tasarımcılar bir adım daha ileri giderek savaş sistemini geliştirerek çok daha dengeli ve güvenilir hale getirdiler.

Birkaç başka özellik de var, ancak ana oyunun kendisini gerçekten etkilemiyorlar. Elder Scrolls Online Special Edition’da büyük içerik eklemeleri olmayacak, ancak oyunu daha önce oynamış herkes için ana cazibe merkezi olacak. Bunun nedeni, oyunun artık can sıkıcı tesviye öğütme özelliğine sahip olmamasıdır. Bu, seviye sınırına ulaşmak için çalışma fikrinden hoşlanmayan oyuncuların bu sürümden büyük ölçüde hayal kırıklığına uğrayacakları anlamına geliyor. Henüz yapmadıysanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim, ancak orijinal oyunun sunduğu eğlenceyi kaçırma konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

Skyrim Special Edition Türkçe Yama 2021 indir

Skyrim Special Edition yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Skyrim Special Edition türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Skyrim Special Edition ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Skyrim Special Edition crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *