Sims 3 Türkçe Yama 2021

Sims 3 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Sims 3 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Sims 3 oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_619be24f7885e Sims 3 Türkçe Yama 2021
Sims 3 Türkçe Yama

En son yamayı indirirken zarar görmemesi için sims power iso’yu doğrudan site üzerinden indirmeniz önerilir. Bu, indirme sırasında bilgisayarınızın hasar görmemesini sağlar. İndirme sayfasını bulduğunuzda iki farklı seçenek göreceksiniz: biri ücretsiz, diğeri ise ödeme gerektiriyor. “Ücretsiz” indirme seçeneğine tıklamak, indirme işlemini hemen başlatacaktır. Aşağıdaki ekranda, kalıcı olmayan bir kopyaya indirdiğinizi söyleyen bir mesaj göreceksiniz.

Bu dosyanın kaydedilmesi, daha sonra kullanılabileceği için mümkün olan en kısa sürede yapılmalıdır. Daha sonra sims başlatıcısını bulmalı ve başlatmalısınız. Oyunu internet üzerinden indirmeyi tercih ederseniz, sonuçlardan memnun kalana kadar bu adım tekrarlanır.

Yeni yamayı yayınlamak için simülatörü başlatmanız ve yama sekmesine tıklamanız yeterlidir. Alternatif olarak, yamayı seçtiğiniz tüm klasörlere uygulamak için “şimdi yamayı uygula” seçeneğine de tıklayabilirsiniz. Başlatıcı daha sonra başlatılmalıdır. Sol üst köşede, tıklamanız gereken bir program düğmesi vardır. Bunu yaptıktan sonra, oyunlarınız neredeyse anında indirilmeye başlamalıdır.

Oyunu manuel olarak güncellemek için yukarıda belirtilen adımların aynısını izleyin. Ancak bu sefer, görevi otomatikleştirmek için S Sims’in yapımcısı tarafından sağlanan aracı kullanın. “S Sims Patch Yükle” butonuna tıkladıktan sonra kişisel yama uygulamanız indirilip bilgisayarınıza kurulmalıdır. Araç çubuğunu kullanarak “kaydedilmiş oyunları yönet”i seçin ve ardından indirmeyi başlatmak için indirilen Sims 3 kaydını seçin.

Sims 3 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

img_619be25b152b5 Sims 3 Türkçe Yama 2021
Sims 3 Türkçe Yama

Sims 3 oyunlarını nasıl indireceğinizin son adımı oyunu başlatmaktır. Ekranınızın sağ alt köşesinde bir yama simgesi görmelisiniz. Üzerine çift tıklayın ve ardından indirmeyi başlatmak için indirilen Sims yamasını seçin. Oyuna başlamadan önce tamamlanmasını bekleyin. Oyunların manuel olarak güncellenmesi için hepsi bu kadar!

Xbox oyununu kendiniz yamalamayı merak ediyorsanız, Sims 3 yamalarını nasıl indireceğinizi bilmek isteyeceksiniz. Öncelikle, yama yapmak istediğiniz oyunun sürümü için en son yamaya sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Bu hizmeti sunan sitelerin çoğu, en son yama için otomatik olarak bir indirme bağlantısı sağlayacaktır. Değilse, oyun portallarını ziyaret ederek bu yamaları indirebilirsiniz. Hatta bazılarında kendi Sims oyununuzu nasıl güncelleyeceğinize dair talimatlar bile var. Bu siteler yamayı indirecek, kuracak ve ardından doğrudan en yeni yamanın içinde oynamanıza izin verecek.

Yamayı Xbox 360 Xbox panosundan veya konsolun kendisinden indirebilirsiniz. Bunu yapmak için Xbox kurulum menünüzdeki komutları izleyin. Xbox oyununu başarıyla başlattıktan sonra, ekranınızın ana menüsünün sağ üst köşesindeki sistem simgesini bulun. Üzerine tıklayın ve ardından “yama” seçeneğine tıklayın. Sims 3 sürümünüz için en son yamayı indirmek ve yüklemek için aynı istemleri izleyin.

img_619be26c89a1a Sims 3 Türkçe Yama 2021
Sims 3 Türkçe Yama

Modları Xbox 360 Xbox panosundan indirmeyi tercih ederseniz, bunu yapmanın basit bir yolu var. Xbox’ınızı başlatın ve Programlar ve Özellikler yardımcı programını başlatın. Programlar ve Özellikler yardımcı programında sayfanın en altındaysanız, “Güncellemeler” etiketli bir kutu göreceksiniz. Üzerine tıklayın ve ardından “İndir” düğmesine tıklayın.

Oyun menüsünün sol bölmesindeki kaldırma aracıyla en son yama güncellemesini indirin. Kaldırma seçeneği işe yaramazsa, ekranın sol bölmesindeki Program Ekle/Kaldır özelliğini kullanmayı deneyin. Komutları izleyin ve şu programları kaldırın: Programlar, Ağ İletişimi, Oyunun Son Sürümü, Belgelerim, Eğlence ve Oyun Yükleyici. Bu programları kaldırdıktan sonra, Windows Xbox 360 Xbox güncelleyiciyi başlatın ve ardından oyunu yeniden yükleyin.

Sims 3 Türkçe Yama 2021 indir

Sims 3 Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Sims 3 Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Sims 3 Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Sims 3 Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *