Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama 2021

Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Shadow of the Tomb Raider oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_61c2fbdca06c2 Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama 2021
Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Tomb Raider Anniversary, son derece popüler ilk oyunu Tomb Raider: Anniversary’nin devamı niteliğindedir. Adından da anlaşılacağı gibi, Tomb Raider Anniversary’nin bir devam filmi var, ancak ekibini (artık Vestige Group olarak anılıyor) vampirlerle başka bir savaşa yönlendirmek yerine, şimdi vampirlerle tekrar kazanmalarını sağlayacak efsanevi eserleri arıyorlar. kayıp Amazonlar. Bu oyunda oyuncu, dünyayı bir kez daha kurtarmak için birçok ilginç yere seyahat etmesi, eserleri bulması ve bulmacaları çözmesi gereken kahraman Alice rolünü üstlenir. Bu oyundan hiç etkilenmediğimi söylemeliyim ama ‘dürüst’ demeden önce nedenine bir bakalım.

Tomb Raider Yıldönümü İngilizce yaması geçen hafta yayınlandı ve bir dizi yeni özellik içeriyor. İlk olarak, Lich’in lahitini kapatan mührü kırmak için Scrake Anahtarını bulmanız ve kullanmanız gereken ‘Mührü Parçalamak’ vardır. Thalassic olarak bilinen alternatif boyuta seyahat etmenizi sağlayan bu arayıştır. Portalda Scrake Key’i kullanmak lahdin kilidini açacak ve Alice ve ekibinin diğer dünyaya girmesine izin verecek.

Bu, 20 dakikadan daha kısa sürede tamamlanabilecek bir oyun için harika bir fikir. Ne yazık ki oyunun kalitesi oldukça düşük ve oyunun çoğunluğu, tekrarlayan düşman türleri ve kötü tasarlanmış bulmacalarla dolu uzun seviyelerde mücadele ederek harcanıyor. Oyunun en kötü yanı, yaklaşık iki düzine düşmanı öldürdükten sonra gelen sesli anlatım. Nedense yazar bu kısmı üzmek için çok uğraşmış gibi görünüyor.

img_61c2fbe6cc788 Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama 2021
Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama

Oyunu tüm ihtişamıyla oynamak istiyorsanız, bunu yapmanın tek mantıklı yolu sisteminizde Tomb Raider Anniversary English yamasını kullanmaktır. Bir dizi farklı web sitesinden indirilebilecek İngilizce yamanın çeşitli sürümleri vardır. En son sürüm olan sürüm 5’i kullanmaya karar verdim. Bu özel İngilizce yamanın tek sorunu, dosyalarda gizlenen virüsün kaldırılması için çalışmamasıdır.

Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Tomb Raider Yıldönümü İngilizce Yamasını indirip kurduktan sonra oyunu oynamaya başladım ve anında hikayenin içine çekildim. Grafikler çok netti ve oyun oynarken güçlü bir macera duygusu vardı. Ne yazık ki, oyun biraz bayatlamaya başladığında, özellikle sonlara doğru, anlatı mükemmel oyuna kıyasla solmaya başladı. Geliştiricilerin oyuna çok fazla çaba harcamadığı açıktı çünkü hikaye eksikliği ve düşük seviyedeki bulmacalar oyunu daha çok heyecan arayanlara yönelikmiş gibi gösteriyordu. Ancak, mükemmel grafiklere sahip heyecan verici bir oyun arıyorsanız, bu kesinlikle indirebileceğiniz en iyi oyunlardan biridir.

Tomb Raider Yıldönümü İngilizce Yamasından en iyi şekilde yararlanmak için, onunla birlikte gelen düzeltmeyi kullanmalısınız. Bu, birkaç dakika içinde indirilip kullanılması gereken küçük bir yardımcı programdır. Bu yardımcı programı kullandıktan sonra bilgisayarınızı güvenli modda yeniden başlatmalısınız. Bu adım tamamlandıktan sonra, bilgisayarınızın sistem geri yükleme işlevini kullanmalısınız. Bu, Tomb Raider Yıldönümü program dosyalarını yükleyerek oyunun hemen yeniden yüklenmesini sağlar.

img_61c2fbf545813 Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama 2021
Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama

Oyunu yeniden başlattıktan sonra, bilgisayarınızın daha sorunsuz çalışmasını sağlamak için Shadow of the Tomb Raider English Patch’i kaldırmalısınız. Bir uygulamayı nasıl kaldıracağınızı bilmiyorsanız, talimatlar için İnternet’te arama yapmalısınız. Yamayı nasıl çıkaracağınızı öğrendikten sonra, tüm grafik kartlarını ve sabit disk sürücüsünü alıp oyun için kullanmayacağınız ayrı bir bilgisayara koymalısınız. Ayrıca ilişkili programları da kaldırmalısınız. Ardından, bir kayıt defteri temizleme programı indirip yükleyin ve ardından sisteminizi taramasına izin verin.

Artık bilgisayarınızda herhangi bir hata olup olmadığına bakmak için bu yazılımı kullanmalısınız. Daha sonra bu hatalar için birkaç çözüm önerecektir. Shadow of the Tomb Raider İngilizce yaması, İnternette en çok indirilen programlardan biridir, bu yüzden bu programda hatalar veya hatalar olacağı açıktır. Bulabileceğiniz en iyi kayıt defteri onarım yardımcı programını indirerek, oyunu kurarken ortaya çıkan sorunların çoğunu çözebilmelisiniz. Bu işlemden sonra oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmelisiniz.

 

Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama 2021 indir

Shadow of the yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Shadow of the türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Shadow of the ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Shadow of the crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *