Resident Evil 3 Remake Türkçe Yama

Resident Evil 3 Remake Yenilenmiş grafik ve mekanikleri ile Zombi temalı hayatta kalma oyunu için Resident Evil 3 Remake Türkçe Yama ile oyununuzu 100% Türkçeleştirebilirsiniz.

Kurulum bilgileri indireceğiniz arşivde bulunmaktadır. Çeviri Steam ve diğer sürümlerle birebir uyumlu çalışmaktadır.

Resident-Evil-3-Remake-Turkce-Yama-1-1024x493 Resident Evil 3 Remake Türkçe Yama

Resident Evil 3 Remake Aksiyonu Devam Ettirecek Görünüyor!

Resident-Evil-3-Remake-Turkce-Yama-2-1024x574 Resident Evil 3 Remake Türkçe Yama

Resident Evil 3, geçtiğimiz yılın Şubat ayında büyük beğeni toplamıştı. Video oyun endüstrisinden çıkan en yoğun oyunlardan biriydi ve bugün hala bir kültü takip ediyor. 

Resident Evil 3 Remake Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Popülaritesine rağmen, orijinalinden çok az değişiklikle veya hiç değişiklik yapılmadan piyasaya sürülen birçok yeniden başlatma, yeniden yapım ve taşınabilir var. Öyleyse neden Resident Evil 3’ün yeniden çevrimini oynamak isteyesiniz?

Resident-Evil-3-Remake-Turkce-Yama-3-1024x496 Resident Evil 3 Remake Türkçe Yama

Bunu söylememin nedeni, oyunun tekrar değeri söz konusu olduğunda sunabileceği çok şeyin olması. Öncelikle hikaye ve ortamlar çok iyi tasarlanmış. Bol aksiyon ve macera içeren bir oldskool canavar filmi gibi hissettiriyor.

Düşmanlar, diğer tüm Resident Evil oyunlarından daha otantik hissediyor ve bulmacalar, alabilecekleri kadar zor. Sonuçta bir Resident Evil 3 yeniden çevrimi, ilkini sevdiyseniz ve heyecanı tekrar yaşamak istiyorsanız mutlaka sahip olmanız gereken bir oyun.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Resident Evil 3 Remake Türkçe Yama indir

Resident Evil 3 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Resident Evil 3 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Resident Evil 3 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Resident Evil 3 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. FURKAN

    xııı remake turkce yama linki çalışmıyor. yorum sekmesi yok diye buraya yazıyorum. linki yenilerseniz sevinirim