Red Ball 4 Apk 2022

Red Ball 4 Apk 2022

Red Ball 4 Apk hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Red Ball 4 Apk kurulumu oldukça basittir. Red Ball 4 Apk ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.
APK size ne sağlar?
Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_6222757e2a449 Red Ball 4 Apk 2022
Red Ball 4 Apk

Genel Bilgiler;

Dünyaca ünlü oyun serisinin son bölümü burada! Macera dolu 75 heyecan verici seviyede yuvarlan, zıpla ve zıpla. Zor tuzaklarda yol al ve tüm canavarları yen.

Düşmanların üzerine zıplayın, sivri uçlardan kaçının ve dünyayı kötü kölelerden kurtarmak için okyanusta yüzün. Tüm yıldızları toplayarak ve yenilerinin kilidini açarak seviyelerde ustalaşın.

Kız arkadaşını kurtarmak için yoldaki tüm düşmanları yenmelisin. Negatif yerçekimi nedeniyle topu kontrol etmek kolaydır. Oyun ayrıca, oyunu tamamladığınızda kilidi açılan birkaç gizli seviyeye sahiptir.

Red Ball 4 Apk 2022 Nasıl Kurulur?

Red Ball’un çok fazla popülerlik kazandığını ve diğer platformlarda farklı versiyonlarının bulunduğunu belirtmekte fayda var. Örneğin, Red Ball 4 PC ve mobil cihazlar için kullanılabilir.

img_6222758933a5e Red Ball 4 Apk 2022
Red Ball 4 Apk

ÖZELLİKLERİ:

– 75 heyecan verici platform seviyesinde gezinin

– Bir platformlar dünyasında yuvarlan, zıpla ve zıpla

– Ekstra puanlar için yıldızları toplayın

– Sivri uçlar ve lazerler gibi tuzaklardan kaçının

– Zorlu patron savaşlarını yen

– Farklı oyun stillerine sahip 5 harika dünyayı keşfedin

– Sadece en yetenekli oyuncuların ulaşabileceği gizli seviyeleri keşfedin

img_62227597371e5 Red Ball 4 Apk 2022
Red Ball 4 Apk

Red Ball 4, üstesinden gelmeniz veya yok etmeniz gereken engeller ve düşmanlarla dolu farklı seviyelerde kırmızı bir topa rehberlik etmeniz gereken bir 2D platform arcade oyunudur.

Bu oyundaki tek amacınız kırmızı topu mümkün olduğunca uzağa yönlendirmek ve büyük bir kırmızı bayrakla işaretlenecek olan her seviyenin sonuna ulaşmak. Bunun için yol boyunca işinizi zorlaştıracak tüm tuzaklardan ve düşmanlardan kaçınmanız gerekiyor.

Red Ball 4, temel grafiklere sahip çok basit bir oyundur, ancak aynı zamanda eğlenceli ve bağımlılık yapar – tıpkı diğer platform oyunlarının olması gerektiği gibi.

Red Ball 4, herkesin keyifle oynayabileceği basit grafiklere sahip eğlenceli bir arcade oyunudur.

 

Red Ball 4 Apk 2022 indir

Red Ball 4 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Red Ball 4 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Red Ball 4 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Red Ball 4 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *