Red Alert 3 Türkçe Yama 2021

Red Alert 3 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Red Alert 3 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Red Alert 3 oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_61a793fe08e17 Red Alert 3 Türkçe Yama 2021
Red Alert 3 Türkçe Yama

Yok olmaya mahkûm bir Sovyetler Birliği’nin umutsuz liderliği, tarihi değiştirmek ve Rusya Ana’nın ihtişamını yeniden kazanmak için zamanda geriye gider. Zaman yolculuğu görevi ters gidiyor, teknolojinin tamamen farklı bir evrim izlediği, yeni bir süper gücün dünya sahnesine çıktığı ve III. Yükselen Güneş İmparatorluğu Doğu’da yükseldi ve Üçüncü Dünya Savaşı’nı Sovyetler, Müttefikler ve İmparatorluk arasında Tesla bobinleri, ağır silahlı Savaş Balonları, ışınlanma gibi tuhaf ve harika silahlar ve teknolojiler kullanan üç yönlü bir mücadele haline getirdi. , zırhlı ayılar, akıllı yunuslar, yüzen ada kaleleri ve dönüşen tanklar.

Red Alert 3 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Yıldızlarla Dolu Hikaye Anlatımı; Command & Conquer’in kendine özgü canlı aksiyon videoları, Command & Conquer serisinin tarihindeki en büyük oyuncu kadrosunun yer aldığı 60 dakikadan fazla görüntüyle HD olarak geri dönüyor.

Denizlere Komuta Et, Dünyayı Fethet, Oynanışı seride ilk kez olduğu gibi deneyimleyin, suda savaşmak, karadan ve havadan hükmetmek kadar önemli olacak. Denizlerdeki kaynakları kontrol ederek ve her yönden üç yönlü saldırılar düzenleyerek stratejik avantajlar elde edin.

img_61a79409ef647 Red Alert 3 Türkçe Yama 2021
Red Alert 3 Türkçe Yama

Man Cannons’unuzu hazırlayın! Zırhlı Savaş Ayıları ve Anime’den ilham alan psişik okul kızları, Sonic Dolphins, Tesla Troopers, Attack Dogs ve her zaman popüler olan Tanya gibi en sevdiğiniz Red Alert birimlerine katılıyor.

Doğu’dan Yeni Bir Tehdit. Ölümcül Empire of the Rising Sun, anime, bilimkurgu, dövüş sanatları ve robot kültürünün karışımından etkilenen tasarımları ile teknolojik bir terördür. İmparatorluğun fütüristik birimleri alternatif biçimlere dönüşebilir ve deniz savaşında uzmanlaşırlar.

 

Red Alert 3 Türkçe Yama 2021 indir

Red Alert 3 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Red Alert 3 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Red Alert 3 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Red Alert 3 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *