Papers Please Türkçe Yama 2021

Papers Please Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Papers Please Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Papers Please oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_6160a5cc3c93d Papers Please Türkçe Yama 2021
Papers Please Türkçe Yama

Papers Please dizüstü bilgisayarınızı çalıştırın ve şaşırmaya hazır olun. Bu, Papers’ın yeni oyunu, Lütfen Paslanmaz Oyunları geliştirin ve bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirilebilir. Oyunu bitirene kadar sizi bağımlı kılacak bir dizi cinayet ve gizemi çözmeniz gerekecek. Ayrıca, bu oyunun bir profesyonel tarafından yazılmış gibi hissettirilmesine gerçekten yardımcı olan müzik aletleri ve seslendirmelerin bir karışımını içeren harika bir ses parçasına sahiptir. Bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız, Papers Please’i seveceksiniz.

Bu oyundaki kahramanın adı, Tile olarak bilinen küçük bir kasabada yaşayan Celia’dır. Bir gece evi yandığında fotoğraflarına bakıyordu. Olaydan sonra babası kaçtı ama o kaçmayı başardı. Şimdi babasının neden kaçtığını ve işin içinde kimin olduğunu öğrenmesi gerekiyor, böylece gizemi çözmeye ve babasının işini kurtarmaya yardım edebilir.

Papers Please Steam Çevirisi aslında bir çeviri yamasıdır. Belgeleri bir dilden diğerine çevirmenin tek yolu, bunu yapacak kadar yetkin olmak için ilgili dili öğrenmektir. Bu konuda size yardımcı olmak için özel olarak bir yama tasarlanmıştır. Bilgisayarınıza yüklersiniz ve daha sonra sizin için bir dizi dosya oluşturarak doğru metinleri ve çevirileri kullanmanıza olanak tanır. Bu sayede hem oyundaki bulmacalarda hem de diğer görevlerde size yardımcı olacak bir çevirmendir.

Papers Please Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

img_6160a5faf280b Papers Please Türkçe Yama 2021
Papers Please Türkçe Yama

Bu yazılım, oyunu geliştirmek için uzun saatler harcayan çok büyük bir şirket tarafından oluşturuldu. Özel betaya erişmek için, onlara e-posta adresinizi ve oyun web sitenizin bir kopyasını e-posta ile göndermeniz yeterlidir. Çoğu e-posta hesabındaki spam filtrelerini okumayı unutmayın ve yalnızca spam klasörüne göndermeyin. Kopyanızı aldıktan sonra, sisteminizde test edin. Doğru çalıştığından emin olun ve keşfettiğiniz hataları onlara bildirin.

Kağıt alım satımları yakında ana piyasada mevcut olacak. Ancak orijinalin daha da doğru ve güncel bir kopyasını istiyorsanız, yeni çevrilmiş bu yamayı hemen şimdi indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken indirme sayfasındaki talimatları takip etmek. Kağıt Lütfen yamasının çalışmadığını fark ederseniz, diğer tek seçeneğiniz gerçek oyunu satın almaktır – ki bu ucuz değildir!

img_6160a620f0f9b Papers Please Türkçe Yama 2021
Papers Please Türkçe Yama

Peki, ne bekliyorsun? Yeni Paper Lütfen Steam Çevirisi yamasını şimdi alın ve oynamanın keyfini çıkarın. Profesyonellerin aylarca uğraştığı şey bu olduğundan, çeviri %100 doğrudur. Uzun zamandır çok iyi saklanmış olan fantastik yeni Paper Please oyununu nihayet oynamak için ne harika bir yol. Şimdi tek ihtiyacınız olan arkanıza yaslanıp deneyimin tadını çıkarmak.

Papers Please Türkçe Yama 2021 indir

Papers Please Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Papers Please Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Papers Please Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Papers Please Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *