Mortal Kombat 11 Türkçe Yama 2021

Mortal Kombat 11 Türkçe Yama Dövüş oyunları severler için hazırladığımız bu yama ile Mortal Kombat 11 adlı oyunu 100% Türkçe yapabilirsiniz. Çeviri Steam ve diğer sürümlerle uyumludur. Aftermath ek paketi de dahildir.

Mortal Kombat serisine girişler hakkında en çok konuşulanlardan biri olan Türk oyuncular, Türk oyuncuların oyunun senaryosunu gerçekten anlayıp anlayamayacağını tartışıyor. Oyunun bir tür “kırılma İngilizcesi” içerdiğini ve çevrildiğinde “Türk dili” unsurları içerdiğini iddia ediyorlar. İkisi arasındaki ilişki tam olarak nedir?

Mortal Kombat 11 için Türkçe yama ilk olarak Avrupa’da yayınlandı, ancak sonunda Kuzey Amerika ve Avustralya sürümlerinde yayınlandı. Bir Türkçe dil yaması, temelde bir video oyunu için başka bir dilde (en yaygın olarak ABD ve Kanada’da İngilizce, ama ayrıca Güney Kore ve Tayvan gibi Asya’nın bazı bölgelerinde İngilizce) sunulan bir video oyunu için bir yükseltme veya yamadır. Böyle bir dil yamasının amacı, oyun kullanıcılarının metni kendi yerel dillerinde daha kolay okumasını ve anlamasını sağlamaktır. Esasen, bu oyunu oynamanın tek yolu Türkçe konuşmaktır (ya bir hile kodu aracılığıyla ya da çevrilmiş bir çeviri aracı kullanarak ya da oyun ayarlarınızı İngilizce yerine Türkçe dilini kullanacak şekilde yapılandırarak). Türk dilinin nüanslarını kendi başınıza öğrenmeye çalışacaksanız.

Mortal Kombat 11 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Birincisi, oyunun karakterlerinin geçmişi ve dünya savaşı sırasında ziyaret ettikleri yerler hakkında bir fikir edinmenizi sağlar. İlgi çekici bir oyun deneyimi sağlar çünkü karakterinizin motivasyonlarına ve duygularına derinlik verir. Bu tür detaylar olmadan, arsa anlayışınız doğru sekilde olacaktır. Bu, oyun dünyasına sahip olacağınız dalıcılığa yönelik olacak. Ayrıca oyunun inanılmaz olan hikayesine derinlik katacak ve bu da onu çekici ve çekici hale getirecek.

İkincisi, Türkçe dil yaması da iyidir çünkü oyunculara kendilerini genellikle oyun sunucularına girmeye çalışan bilgisayar korsanlarından korumaları için bir yol sağlar. Sunuculara yapılan bu saldırı oldukça yaygın olmasına rağmen, birçok oyuncu bunun kendilerinin başına gelebileceğinin farkında değil. Bilgisayar korsanları, bilgisayarınıza kolayca girebilir ve görev ve diğer görev konuları hakkında önemli bilgiler içeren dosyalar da dahil olmak üzere tüm dosyalarınıza erişebilir. Kendinizi bu şekilde nasıl koruyacağınızı bilmek, oyundaki deneyiminizde önemli bir fark yaratacaktır. Size ait olanı almak isteyen bilgisayar korsanlarına karşı sahip olacağınız ekstra koruma katmanını kesinlikle takdir edeceksiniz.

Bu iki faktöre ek olarak, yeni Mortal Kombat oyununa dalmaya göz önünde bulundurmanız gereken çok sayıda başka faktör var. Oyunun en iyi bölümlerinden biri, özellikle yeni HD remaster için muhteşem sunumu. Detaylara ve oynanışa şefi özen kesinlikle harika. Pek çok yeni gerçek ve efekt var ve özel hareketler ve kombinasyonlar sadece sansasyonel.

Oyunda yapılan bu iyileştirmeler, Xbox 360’a özel zamanlanmış olarak yayınlandı ve artık oyunu satın alan tüm oyuncular için mevcut. Yapılan inanılmaz iyileştirmeleri takdir etmek için en yeni konsola sahip olmanıza gerek yok ve kontroller öncekinden çok daha rahat hissediyor. Ayrıca serideki önceki oyunların orijinal sürümlerinin yanı sıra Mortal Kombat: Hunters of the Dark Kingdom’ın orijinal sürümüne de erişebilirsiniz. Bu yeniden yapımlar, atari oyunlarının en popüler olduğu dönemde oluşturulan oyunların tüm karakterlerini ve aşamalarını içeriyor.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Mortal Kombat 11 Türkçe Yama 2021 indir

Mortal Kombat 11 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Mortal Kombat 11 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Mortal Kombat 11 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Mortal Kombat 11 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. samet

  tekrardan yükleyebilir misiniz ? ya da elinde olan varsa bana da yollayabilir mi ?

 2. arda

  admin metal gear solid collection türkçe yama günceller misin lütfen sayın admin görünce silme yorumu lütfen

 3. ensar

  süper olmuş

 4. MortalKombat

  usta bir daha yükleyebilir misiniz

 5. yaşarefe

  Hocam yamayı tekrar indirebilir misiniz aşırı lazım

 6. özkan

  merhaba,
  Linkleri güncellemeniz mümkün mü ? yılbaşı yasağında bitirelim oyunu. Teşekkürler.

 7. semih ay

  hocam tekrar yükleyin ya , yama lazım böyle oynanmaz
  21 aralık

 8. umutcan

  suan ındırilmıyor neden

 9. H Y

  Tekrar yükleyebilir misiniz? Teşekkürler.