Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama 2021

Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir. Modern Warfare 2 Aniyah Incursion oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz. Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.
1 Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama 2021
Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama
Call of Duty: Modern Warfare 2, en son yama 1.2 ile sunuculara ulaşmaya devam ediyor. Bu yamanın yaptığı şey çok büyük ve oyunculara oyun içinde yapacakları birçok yeni şey sunuyor. Yeni çok oyunculu haritalar, oyun modları ve silahlar dahil olmak üzere çok daha fazla içerik geliyor. Ancak güncellenmeyen bir şey, oyunun çeşitli süreçleri boyunca aktarılan veri miktarını hesaplamak için kullanılan “yük dengeleme” sistemidir. Bu, oyunun bazı alanlarının ciddi bir veri aktarımı eksikliğinden muzdarip olduğu ve oyunun yavaş çalışmasına veya performans düşüşü yaşamasına neden olduğu anlamına geliyordu. Yeni güncellemeyle birlikte Call of Duty: Modern Warfare 2 sonunda çok hak ettiği güncellemeleri alıyor olacak. Asıl soru, nereden gelecekler? En büyüğü, oyun için tek gerçek genişleme olarak lanse edilen yaklaşan “arya güncellemesi” olacak. Bununla birlikte, Yük haritaları elden geçiriliyor, yeni avantajlar ve oyun modları ekleniyor ve sonunda yepyeni bir karakter ekleniyor. Önümüzdeki aylarda epey hareketlilik göreceğiz gibi görünüyor, o yüzden son yamadan sonra oyuncuları neler beklediğine bir göz atalım. Yukarıda bahsedildiği gibi, yaklaşan “arya güncellemesi” oyundan çıkan tek gerçek sürüm olacak ve yeni silah mekaniklerinden faydalanacak. Bunlar, tüm oyunculara pano genelinde UAV yetenekleri sağlayan UAV adlı yeni bir avantaj içerir. Örneğin, bu yeteneklerden biri, insanları uzun mesafeden vurmak için İHA’nızı temel olarak mini bir silaha dönüştürmenize izin verir. Bu kesinlikle oyuncuların donanımlarından biraz daha fazla çok yönlülük elde etmelerine yardımcı olacaktır, ancak gerçekte ne kadar yapabilirler? Bu makale, insanları vuran bir silahınız olduğunda, bunun bir yakın dövüş silahı olarak kabul edildiğini, dolayısıyla UAV avantajından kesinlikle yararlanabileceğinizi açıklıyor.
Pasted-4 Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama 2021
Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama
Ayrıca oyuncuların Call of Duty: Modern Warfare 2: Blackout’a “Maguire” adında yeni bir karakter eklendiğini bilmeleri gerekiyor. O, oyun içi arayüzden görülemeyen gizemli bir karakter, ancak oyunun sonuna doğru oyuncuları doğru yola koyması gereken bir ipucu var. Sona ulaştıktan sonra, çok oyunculu seçenekler menüsüne gidip “profil”i seçerek ve ardından “kilitleri aç”a tıklayarak gizli profilinin kilidini açmanız gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, yeni açılan Maguire’ı görme fırsatına sahip olacaksınız. Onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, karakterin önizlemesini buradan okuyabilirsiniz. Pek çok oyuncunun üzüldüğü bir şey, Call of Duty: Modern Warfare 2’nin PC oyun versiyonunun zayıf bir resepsiyon almasıdır. Oyun yavaş çalışıyor ve birçok teknik sorun var. Bunun nedeni, bu sorunlarla mücadele etmek için kullanılan güncelleme döngüsünün bozuk olmasıdır. Şu anda sorunların çoğuna güncelleme döngüsünün neden olduğuna inanılıyor. Bu, PC sürümünü oynamak istiyorsanız, en son yamanın kurulu olduğundan emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Bu sorun çok ciddi olduğundan, birçok oyuncu ne pahasına olursa olsun Call of Duty: Modern Warfare 2’den uzak durmayı tercih ediyor. Neyse ki, bu büyük bir sorun değil çünkü şu anda en son yamayı indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Call of Duty: Modern Warfare 2: Aniyah Incursion veya bu konuda başka herhangi bir modu oynamaya başlamadan önce en son yamanın kurulu olduğundan emin olun. Bu şekilde, bozuk güncelleme döngüsü ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Call of Duty: Modern Warfare 2’nin PC sürümüyle ilgili bir sorun yaşarken, bazı oyuncular oyunu PS3’lerinde çok daha eğlenceli buluyor. Bunun nedeni, PS3 sürümünün oyuncuların çok oyunculu haritalara PC’lerinden çok daha hızlı girip çıkmalarına izin vermesidir. Bu nedenle, oyuncular PC versiyonunda saatlerce değil dakikalar içinde başka bir oyuncuyla gerçek bir kavgaya girebilirler. Bu da PS3’teki oyunların uzunluğunun önemli ölçüde artmasına neden oluyor. Gördüğünüz gibi, sürekli devam eden birçok farklı Call of Duty Modern Warfare 2 güncellemesi var. Neyse ki, birçoğu hızla düzeltiliyor ve oynarken herhangi bir sorun hakkında endişelenmenize gerek yok. Bununla birlikte, bazı oyuncular, şu anda birçok soruna neden olan belirli bir güncellemeyle çok fazla sorun yaşıyor. Bu özel güncelleme sorunları, tüm oyuncuların oyundan çıkmak için ölmesine neden olan bir hata, çökmeler, yavaş performans ve diğer ciddi sorunları içerir.

Modern Warfare 2 Aniyah Incursion Türkçe Yama 2021 indir

Modern Warfare 2 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Modern Warfare 2 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Modern Warfare 2 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Modern Warfare 2 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *