Middle Earth Shadow of War Türkçe Yama 2021

Middle Earth Shadow of War Monolith Productions tarafından geliştirilen Aksiyon oyunu Middle Earth Shadow of War Türkçe yama ile %100 Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Çeviri Steam ve korsan sürümlerle uyumludur.

Middle-Earth-Shadow-of-War-Turkce-Yama-1 Middle Earth Shadow of War Türkçe Yama 2021
Middle-Earth-Shadow-of-War-Turkce-Yama-2 Middle Earth Shadow of War Türkçe Yama 2021

Middle Earth: Shadow of War, oyunculardan oluşan bir ekip tarafından geliştirilen çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyunun hikayesi, Sauron’un özgürleştirici güçleri ile Gondor’un kötü Kralı Celenon arasındaki karmaşık bir savaşın ortasında kalan Tolkien’in hobbitlerine odaklanıyor. Bir süredir Orta Dünya’nın hobbitleri Moria madenlerinde esir tutulmuştu. Oyunun oyuncuları, karmaşık bir dizi yeraltı tünelinden geçerek hobbitlerin Moria madenlerinden kaçmasına yardım etmelidir. Bu macera boyunca oyuncu, sadakat, onur, aile, arkadaşlık ve diğerlerinin yanı sıra bağlılık konularını içeren bir dizi karmaşık durumla da uğraşmak zorunda kalacak. 

Middle Earth Shadow of War Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Oyun, oyuncularının erkek ve kadın hobbitler arasında seçim yapmasına izin verir. Bu da kahramanınızı seçme meselesini daha da karmaşık hale getirebilir. Her oyuncu, karakterleri için üç farklı sınıf arasından seçim yapabilir. Bunların her biri ekipmanla değiştirilebilen veya artırılabilen bir dizi farklı özellik ile birlikte gelir. Bu özellikler arasında hız, güç ve gizlilik bulunur. Bunlara ek olarak, her sınıf aynı zamanda dört ırk arasından seçim yapabilir. Akıl, bilgelik ve cesaret gibi belirli özellikleri kullanarak onları birbirlerinden daha da ayırt edebilir. Örneğin, ork ırkı acımasız ve kötü olmakla dikkat çekerken, elfler nazik ve zeki olmalarıyla dikkat çekiyor.

Middle Earth Shadow of War‘ın diğer benzer oyunlardan farklı olmasını sağlayan bir diğer önemli özelliği, kapsamlı çok oyunculu modudur. Bu çevrimiçi rol yapma oyunu, aynı odada oturan diğer oyuncular veya internette oturan bireyler olsun, aynı hizipteki diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirmenize olanak tanır. Aynı zamanda diğerlerini yenmeye çalışan, oyunun bilgisayar tarafından üretilen karakterlerine karşı da oynayabilirsiniz. Orta Dünya mitolojisine dayanan seviyelerden daha modern ortamlara kadar değişen bir dizi farklı harita var. Çevrimiçi eylem aynı sunucu üzerindeki farklı bilgisayarlar arasında oynanabilir, yani bir sunucu çevrimdışıysa, başka bir sunucuda oynamak için endişelenmenize gerek kalmaz.

Diğer Oyunlarla ilgili Türkçe Yamaları İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız!

Middle Earth Shadow of War Türkçe Yama 2021 indir

Middle Earth Shadow yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Middle Earth Shadow türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Middle Earth Shadow ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Middle Earth Shadow crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. ad

  kurma işlemi nasıl olacak? .exe uygulaması çalışmıyor

 2. Ekrem

  yama indirdim de nasıl kuracağız ?

 3. Mehmet

  Sands of Salzaar oyunu için türkçe yama sitede görünüyor fakat linkler ya bozuk ya da link bulunamıyor

 4. Furkan

  Merhabalar NFS Heat türkçe yama linki kırık ve yorum yapılımıyor link eklerseniz sevinirim

  • salih

   linki yenilermisiniz lütfen?

 5. Eltariel

  Yamayı kurmak için oyunun konumunu seçmeye çalışıyorum.seç butonuna basıyorum ama ben daha seçmeden direk kur butonuna basınız yazıyor

 6. ahmet

  indirdim apex çevirinin ürünüdür. çok teşekkür ederim bayadır bu yamayı bekliyordum.

 7. Ethan

  Ben indirdim sorunsuz Türkçe oldu. Elinize sağlık.

 8. Ümit

  Üstad merhaba, yama linkleri gitmiş. Dosyayı mail atabilir misin veya Linkleri yenileme şansın var mı?

  • admin

   Merhaba, bağlantılar güncellenmiştir. Yeniden deneyiniz.

 9. Fedite

  iki linkte de problem var, yenileme şansınız var mı?