Metro Exodus Türkçe Yama 2021

Metro Exodus Türkçe Yama eklentimiz ile 4a Games tarafından geliştiren birinci şahıs nişancı oyunu Metro Exodus’u Türkçe Yama yaparak %100 Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Metro Exodus Türkçe Yama Kurulum bilgileri dosya içerisinde mevcuttur. Kurulumu basit olup dil paketini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Başka bir işlem yoktur.

Metro Exodus, Psychonauts ve Manhunt yapımcılarından bir rol yapma oyunudur. Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi, kesinlikle hiçbir incelik yoktur ve genellikle biraz fazla cılız ve yüksek sesli olan güçlü seslendirme ile birlikte Metro Exodus, yürek burkucu derecede şiddetli bir ton sunar. Şu toplu yıkıma bakın.

Oyunda oyuncu, Moskova’da yaşayan bir multimilyoner olan Maxim’in rolünü üstlenir. Mükemmele yakın bir hayata yönlendirilirsiniz – hayal edebileceğiniz tüm ihtiyaçlara, rahatlığa, zenginliğe ve başarıya sahip bir hayat. Bir süredir, Maxim ve eşi Marina için işler iyi gidiyor gibi görünüyor, çünkü birlikte kaliteli zaman geçiriyorlar, şehri geziyorlar ve keşfediyorlar. Ancak bir çift terörist şehre girip çifte arkadan saldırdığında işler ters gitmeye başlar. O sırada gizemli bir yabancı Maxim’i arar ve o teröristlerin saklandığı yeri bulmak için cüretkar ve tehlikeli bir göreve çıkarken karısını kurtarmasını emreder.

Metro Exodus Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Maxim ve müttefiklerinin oyun boyunca üstlendikleri katıksız gaddarlık ve dörtnala, onları unutulmaz çekiciliğinin çoğu için itici güç yapmak için yeterli. Fragmanlarda ve ön izlemeli oyunlarda ilk ortaya çıktıklarında ne kadar yoğun dövüş sahneleri olduğunu unutmak zor – Metro Exodus, nükleer bomba kullanımını içeren kapsamlı bir dizi de dahil olmak üzere gerçekten korkunç silahlı çatışmalar içeriyor. Ve Metro Exodus, eşit derecede etkili teknikler ve yetenekler kullanan hem silah savaşı hem de yakın dövüş ile savaşsız değildir. Ancak Metro Exodus’un belki de en ilginç yönü, ölü şehirdeki yerlilerle iletişim kurmak ve başka türlü ulaşılamayan alanlara erişmek için Rusça konuşabilmenin görünüşte büyülü becerisini kullanmasıdır.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Metro Exodus Türkçe Yama 2021 indir

Metro Exodus Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Metro Exodus Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Metro Exodus Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Metro Exodus Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *