Metal Gear Solid v The Phantom Pain Türkçe Yama

Metal Gear Solid v The Phantom Pain oyunu için hazırlanan yama ile “Metal Gear Solid v The Phantom Pain Türkçe Yama” 100% Türkçe olarak oynaya fırsatını sunuyoruz. Steam veya başka kanallardan indirebilirsiniz.

Kurulum bilgileri indireceğiniz dosya içerisinde mevcuttur.

metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-Turkce-Yama-1 Metal Gear Solid v The Phantom Pain Türkçe Yama

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, başarılı Metal Gear Solid serisinin yapımcısı Gearbox’ın merakla beklenen açık dünya oyunudur. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’de yine Orta Doğu’da bazı teröristleri öldürmesi emredilen Snake olarak oynuyorsunuz. Bu sefer ekibinin yeni bir üyesinden, Cassie adında bir kızdan yardım alır. İkisi, Phantom Pain adlı özel kuvvetler biriminin bir parçası.

Metal Gear Solid v The Phantom Pain Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-Turkce-Yama-2 Metal Gear Solid v The Phantom Pain Türkçe Yama

nake, bölgeyi terk etmeden önce bir dizi teröristi öldürmek zorundadır, ancak ek bir hedef olduğunu bilmez: Liquid Ocelot, diğer adıyla Liquid Snake. İlk başta arkadaşı Carl Gray’in gemide olduğuna inanıyor, ancak çok geçmeden Liquid’in aslında Peace Corp’un başkanı olduğunu keşfediyor ve bu da onu en iyi iş için mükemmel bir aday yapıyor. 

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Metal Gear Solid v The Phantom Pain Türkçe Yama indir

Metal Gear Solid yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Metal Gear Solid türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Metal Gear Solid ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Metal Gear Solid crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *