Medieval Dynasty Türkçe Yama 2021

Medieval Dynasty Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Medieval Dynasty Türkçe Yama kurulumu oldukça basittir.

Medieval Dynasty oyununu Steam (%20 indirim mevcut) veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

Medieval-Dynasty-Turkce-Yama-1 Medieval Dynasty Türkçe Yama 2021

Medieval Dynasty gerçek bir hayatta kalma simülatörü mü? Gerçek bir hayatta kalma simülatörü olan Medieval Dynasty, oyuncuların ne kadar susamış, yorgun ve aç olduklarını etkileyen derinlemesine bir susuzluk sistemine sahiptir. Nowak: Bu oyundaki susuzluk mekaniği, sağlık, susuzluk, açlık, yorgunluk ve bitkinlik gibi temel parametrelerle başlayan yeni metriklerin getirilmesiyle doğal olarak geliştirildi. Geliştiriciler bu temel bilgileri aldı ve onlara biraz “strateji” ekledi. Örneğin artık uzaktan yaklaşamayacağınız kuleleri ve binaları olan tüccarlardan sağlık iksirleri satın alabilirsiniz. Satıcılara ve diğer oyunculara daha yüksek bir fiyata satmadan önce yiyecek zincirinde ilerlemeyi ve yiyecek almak için kuleleri ve tüccarları kullanmayı öğrenmelisiniz.

Medieval Dynasty Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Medieval-Dynasty-Turkce-Yama-2 Medieval Dynasty Türkçe Yama 2021

Medieval Dynasty aynı zamanda bir rol yapma oyunudur. Oyuncular bir sınıf seçerek başlar: Warrior, Priest, Citizen veya Lord. Karakter oluşturulduktan sonra oyuncular görevler üstlenmeye ve kendi medeniyetlerini yaratmaya başlarlar. Dört sınıf vardır: Hepsi farklı beceri ve yeteneklere sahip Lord, Lady, Bishop ve Citizen. Beceriler arasında okçuluk, gizlilik, metanet, binicilik, dövüş stilleri, şifa, eskrim, sihir, şifa öğeleri, çiftçilik, madencilik, yemek pişirme, ateş yakma ve büyücülük yer alır.

Medieval-Dynasty-Turkce-Yama-3 Medieval Dynasty Türkçe Yama 2021

Oyunun büyük bir kısmı, tüccarlar ve diğer oyuncularla balıkçılık malzemeleri, barınak ve Atlar/Köpekler için ticaret yaparak bir ekonomi inşa etmeyi içerir. Oynamak için dört bölge var: Freyshire, Atherland, Cornwall ve Sussex. Her bölge, saldırgan veya savunma gücü olmak isteyip istemediğinize veya barışçıl bir balıkçı köyü olmak istiyorsanız, komşularınızın herhangi birinden daha güçlü olmak isteyip istemediğinize göre farklı oyun ve zorluklara sahiptir. Grafikler oyunun en sevdiğim yanı olmasa da, kuruldukları zaman dilimini göz önünde bulundurarak, oyuncunun keyif alacağı harika bir fantezi dünyası yarattığını söylemeliyim.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Medieval Dynasty Türkçe Yama 2021 indir

Medieval Dynasty Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Medieval Dynasty Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Medieval Dynasty Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Medieval Dynasty Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.