Mafia Definitive Edition Türkçe Yama 2021

Mafia Definitive Edition Türkçe Yama ile Hangar 13 tarafından geliştirilen yeniden serinin ilk oyununun yeniden yapımı olan Mafia 1 Definitive Edition‘ı bu yama ile Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Mafia – Definitive Edition Türkçe Yama
klasörünün içine indirdiğiniz sds_retail klasörünü kopyalayıp var olanlarla değiştirin.
Orijinal dile geri almak isterseniz de sds_retail_yedek içindekilerini kopyalayın.

Mafia Definitive Edition, Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games ve Sega tarafından piyasaya sürülen yeni bir aksiyon-macera rol yapma oyunudur. Interplay tarafından geliştirilen ve daha sonra Sega tarafından piyasaya sürülen çok eski 2021 video oyunu Mafia’nın yeniden yapımı. Oyun New York City’de geçiyor ve bir suç örgütü kurmak, diğer çetelerle savaşmak ve şehri her koşulda olabildiğince verimli bir şekilde yönetmeye çalışmak gibi çeşitli farklı yönleri içeriyor. Ayrıca oyuncular, suç imparatorluklarını inşa etmelerine ve daha güçlü olmalarına yardımcı olacak farklı soygun ve işleri gerçekleştirebilecekler.

Mafia Definitive Edition Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Mafia Definitive Edition, Mafia: The City of Kings’in tüm oyun içeriğinin yanı sıra Mafia Definitive Edition yamasına eklenen tüm yeni görev ve meydan okuma seviyelerini içerir. Bununla birlikte, Mafia Deluxe Edition oyuna ayrıca fazladan iki soygun ekler: Kanlı Para soygunu ve Gizli Servis soygunu. İlki, yeni teğmenler almanıza, yeni üyeler işe almanıza ve yeni araçlar ve eşyalar satın almanıza izin verirken, ikincisi sizi düşmana karşı şiddetli bir savaşın tam ortasına yerleştirir. Her ikisi de Mafya üyeleri için son derece zorlu ve bu soygunların ikisini de bir hafta içinde tamamlamayı başarırsanız, “Kingpin” başarısının kilidini açacaksınız.

Mafya oyunu, onu diğer benzer oyunlardan ayıran iki benzersiz özelliğe sahiptir. Birincisi, sizi New York’a götüren ve hırsızlık içeren ana görev dışında başka görev yok. Diğer benzersiz özellik, daha önce başka hiçbir Mafya oyununa benzemeyen hikayedir. Hikaye çizgisi, oyun sona erdiğinde sizi nefessiz bırakacak birçok kıvrım ve dönüş içerir.

Mafia Dogs, ücretsiz tek oyunculu oyun modu olan Mafia Deluxe’te bulunan bir başka özelliktir. Burada, sadece birkaç karakterle başlayarak ve daha fazla para kazandıkça sayılarını artırarak belirli bir ailenin komutasını alacaksınız. Bu mod aynı zamanda yalnızca bir kez gerçekleştirilebilecek belirli soygunları seçmenize izin verir, bu nedenle hareketlerinizi iyi planlayın!

Bu oyunda da biri savunma diğeri hücum için olmak üzere iki soygun var. Savunma, ailenizi hapishanelerini saldırgan dalgalarına karşı korumaya zorlar. Hücumda, zaman dolmadan düşman muhafızlarını ortadan kaldırmalı, silahları almalı ve bölgeden kaçmalısınız.

Mafia Dogs, sizi bir süre meşgul edecek mükemmel bir çevrimiçi oyundur. Daha önce hiç Mafya oyunu oynamamış olsanız bile, Mafya Köpeklerini denemenizi öneririm. Deluxe sürüm sadece yukarıda bahsedilen tüm farklı özellikleri değil, aynı zamanda Mafia’nın orijinal versiyonunu da içeriyor: Mano De Nacci. Mafia Dogs, tüm oyun indirme sitelerinden edinilebilir.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Mafia Definitive Edition Türkçe Yama 2021 indir

Mafia Definitive Edition yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Mafia Definitive Edition türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Mafia Definitive Edition ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Mafia Definitive Edition crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Emin

  https://www.turkce-yama.net/pillars-of-eternity-definitive-edition-turkce-yama/

  linkler kırılmış durumda günceller misiniz? Teşekkürler

 2. EWO

  https://www.turkce-yama.net/thehunter-call-of-the-wild-turkce-yama/ bu oyun linki kırık lürfen güncellermisiniz

 3. Abdullah

  türkçe yamayı yapamadım yardımcı olabilecek birisi var mı

 4. samet

  Eline sağlık.Kardeşim

 5. oğuz

  ııııııı oluyor bende. çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

  • Kaan

   bendede ayni durum var. cozuldu mu?

 6. ugur

  emeğinize sağlık

 7. Ali

  THEHUNTER CALL OF THE WİLD için Türkçe yama arıyorum sizin linkleriniz kırık, lütfen yeniler misiniz ?

 8. gokhanb

  çalışıyor beyler ben sorunsuz oynuyorum.

 9. sss@gg.com

  eyweyw

 10. Taner

  güzel çeviri olmuş.

 11. hamsii

  Yama güzel anlaşılır olmuş elinize sağlık.

 12. XBlackPantherX_

  Gerçekten Çalışıyo, Rahatlıkla İndirebilirsiniz.

 13. yahya

  Ben indirdim Türkçe oynuyorum teşekkürler.

  • Furkan

   Helal olsun indirdim türkçe oynuyorum