Life Is Strange Türkçe Yama 2021

Life Is Strange  Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Life Is Strange Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Life Is Strange oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_61c30ff79e237 Life Is Strange Türkçe Yama 2021
Life Is Strange Türkçe Yama

Life Is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan etkileşimli, anlatı tabanlı bir video oyunudur. Başarılı selefi psikolojik gizem oyunu Gone Girl’ün devamı niteliğindedir. Life Is Strange’in ilk bölümü Mayıs 2021’de PC ve Microsoft Windows için yayınlandı. Yıldönümü başlıklı ikinci bölüm, o yılın Eylül ayında yayınlandı. Yeni Normal başlıklı üçüncü bir taksit, o yılın Kasım ayında yayınlandı.

Oyun, gelecekte bir kargaşaya neden olan ve sıradan ailenizi zamanda geriye gönderen bir Zaman Yolculuğu Makinesinin keşfi etrafında dönüyor. Aileniz anneniz, babanız, erkek kardeşiniz ve genç kızınızdan oluşur. Ayrıldığınız süre boyunca sevdiklerinize ne olduğundan tam olarak emin olmasanız da, siz ve çocuklarınız, günümüzde çevrede gerçekten yanlış bir şeyler olduğunu keşfedersiniz. Ailenizi zamanda geriye taşıyan makine arızalı ve bunu düzeltmek için Zaman Yolculuğu Makinesini kullanmanız gerekiyor. Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve aileniz gizemi çözmek ve zaman çizelgesini kurtarmak için birbirleriyle işbirliği yapmalıdır.

Life is Strange 2’nin ikinci bölümü, ilk bölümden daha iyi olacağa benziyor. İlk bölüm için, birkaç gizemi çözmek ve ailenize ne olduğunu öğrenmek için geçmişe dönen ana karakter olarak oynadınız. Bu sefer, liseye preteen olarak geri dönen bir genç olarak oynayacaksınız. Hikaye, oyundaki diğer gençlerle olan etkileşimlerinize odaklanır ve hatta bir öğretmen olarak gidebilir ve öğrencilerinize dünya ve genel olarak yaşam hakkında biraz bilgi edinmelerinde yardımcı olabilirsiniz.

Life Is Strange Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

img_61c31004e47c5 Life Is Strange Türkçe Yama 2021
Life Is Strange Türkçe Yama

Ancak Life is Strange 2’nin ilk bölümünden itibaren yapılan birçok iyileştirme var. Birincisi, hikaye çok iyi anlatılmış ve teslim edilmiş. Animasyon da ilk bölümden bu yana önemli ölçüde iyileşmiştir. Bu büyük iyileştirmelere ek olarak, oyunun ikinci sezonu da şimdiye kadarki en iyi bölüm olmayı vaat ediyor, bu da isterseniz bu oyunda oynamaya değer bir şey bulabileceğiniz anlamına geliyor.

Hayatın hikayesi garip 2, her şeyin bir roller coaster yolculuğu gibi hissettirdiği ilk sezona kıyasla daha iyi. İlk beş bölüm için her şey sorunsuz gitti, ancak altıncı bölümün sonu arzulanan bir şey bıraktı, bu yüzden dizinin finalinin beni mutlu etmesini beklemiyordum. Bununla birlikte, sezonun sonu beni mutlu etmeyi başardı ve seride oynayacak başka bir heyecan verici oyunum olduğu için rahatlattı, çünkü kahramanım Chloe Price tarafından yapılan son seçimi deneyimledim.

Küçük erkek kardeşim Life is Strange 2’nin ilk bölümünü oynamadı çünkü çok fazla macera oyunu olduğunu, çok az karakter gelişimi içerdiğini ve yavaş alıştığını düşünüyordu. İkinci bölümü izledikten sonra fikri değişti, bu onun için bir sürpriz oldu çünkü ilk bölümden hiçbir şey beklemiyordu. Ailesi ve güçlerinin doğası hakkındaki gerçeği yavaş yavaş keşfederken, hikayenin tamamına kademeli olarak dahil olması hoşuma gitti.

img_61c3101ae09f2 Life Is Strange Türkçe Yama 2021
Life Is Strange Türkçe Yama

Life is Strange 2: Before the Storm’un ikinci bölümü, yeni güçler kullanırken fırtınanın ardındaki gizemi çözmeye çalışan Max ve Chloe’nin dahil olduğu ilginç bir alt konu içeriyor. Alt konu, çoğu oyunda kullanılan tipik gizemli hikaye satırlarından hoş bir değişiklik. Hikaye, Max ve Chloe’nin güçlerini nasıl ve neden geliştirdiğine ve Chloe’nin ölen ağabeyi David’e karşı neden bu kadar güçlü hisler beslediğini öğrenmek için bilinçaltına yaptığı yolculuğa odaklanıyor. Alt konu gerçek hayat değildir ve oyunun planına daha fazla gerçekçilik katarak oyunu aynı zamanda daha inandırıcı ve ilginç hale getirir. Özellikle yazarların David’in ölümüyle nasıl başa çıktıklarını beğendim.

Oyunun sonu bana, yazarların sadece iki bölüm kaldığı için ilk oyundaki karakterleri içeren bir devam filmi yapmak isteyebileceklerini düşündürüyor. Before the Storm’un sonunu daha çok sevsem de ikinci bölümü oynar mıyım emin değilim. İlk oyunun ana karakterleri çok iyi gelişti, bu onları aynı zamanda hem inandırıcı hem de eğlenceli hale getirdi. Yazarların neden farklı bir hikayeye sahip bir devam filmi yapmaya karar verdiğinden emin değilim, ancak gelecek sezonda oyuncuları neler beklediğini görmek beni heyecanlandırıyor. Max ve Chloe’nin muhteşem maceralarını oynamayı dört gözle bekliyorum!

Life Is Strange Türkçe Yama 2021 indir

Life Is Strange yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Life Is Strange türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Life Is Strange ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Life Is Strange crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *