Mafia 2 Türkçe Yama – 2021 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Mafia 2 Türkçe Yama – 2021

Mafia 2 Türkçe Yama ile Classic normal sürümünü Türkçe yapabilirsiniz. Çeviriye DLC’ler dahildir. Mafia 2 Türkçe Yama sizlere daha keyifli bir oyun sunacaktır. Steam sayfasından detayları inceleyebilirsiniz. (Jimmy’s Vendetta, Joe’s Adventures, Betrayal of Jimmy)

v2 kurulum programı ile kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun Çeviri ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Mafia-2-Turkce-Yama-1 Mafia 2 Türkçe Yama - 2021

Mafia 2 Türkçe yama PC için yayınlandı ve harika. Ancak, anlayamayan veya yapılan bazı değişikliklerden hoşlanmayan birkaç kişi var. Örneğin, yeni zorluklar için dosyaları neden görüntüleyemediğinizi tam olarak anlayamazlar. Bu yüzden, her şeyin ne hakkında olduğundan emin olmayanlara yardımcı olmak için bu Mafia 2 Yama incelemesini bir araya getirdik.

Mafia 2 yama yeni içerikle geliyor ancak bu içeriğin bir kısmı Türkçe değil İngilizce. Kötü haber şu ki, zorluklar için Türkçe çevirisini alamazsınız çünkü henüz desteklenmiyorlar. İyi haber şu ki, biri İngilizce, diğeri Türkçe için olmak üzere iki yama var. Dolayısıyla, Türkçe versiyonu istiyorsanız, önce İngilizce versiyonun yayınlanmasını beklemeniz gerekecekti ki yayınlandı.

Mafia II‘deki yeni zorluklar hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olmak üzere çok daha zorlu. Şimdi kısa bir listeden işleri seçerek ve daha sonra daha fazla mülk satın almak ve işinizi geliştirmek için para kazanmak için bu işleri yaparak başlayın. Diğer oyuncuları işe alabileceğiniz ve onlardan iş alabileceğiniz yeni suç organizasyon sistemi bu yamanın harika bir parçası. Tek sorun, kendi mafyanız olmadan mafya oynamaya çalışırsanız, suç yollarınız ne kadar iyi olursa olsun, sadece küçük bir suçlu olacaksınız. Bu özellik hala beta aşamasındadır ancak yakında eklenecek gibi görünüyor.

Mafia 2 Türkçe Yama – 2021 Nasıl Kurulur?

Mafia-2-Turkce-Yama-2 Mafia 2 Türkçe Yama - 2021
Mafia-2-Turkce-Yama-3 Mafia 2 Türkçe Yama - 2021

Bunun dışında Mafia II, ilk çıktığında olduğu gibi hemen hemen aynı oyun. Mafya oyunlarını seviyorsanız, kesinlikle buna bir göz atmalısınız. Yine de eski versiyondan çok farklı. Nedenini bilmiyorum ama biraz daha taze ve daha heyecanlı geliyor. Daha sonra inceleyeceğimiz yeni içerik nedeniyle de olabilir.

Bu oyunu birincisinden daha zorlu kılan tek şey, yasal sistem ve düşmanlarınızı nasıl kurtardığınızdır. Bu oyun ilk çıktığında kesinlikle favorilerimden biriydi. Tüm eklentileri, topluluğu ve hatta oyunun Facebook’a eklenme şeklini sevdim. Sanırım bugünlerde bu oyunu bu kadar popüler yapan da bu. İnsanlar bu oyunu her oynadıklarında aynı hikaye ve seviyelerden sıkılıyor.

Mafia II için de daha fazla güncelleme ve yama olacak, bu yüzden nerede ve ne zaman kullanılabilir olduklarına dair güncellenmiş olduğunuzdan emin olun. Bu, oyundan sıkılmanızı önleyecektir. Ve her zaman olduğu gibi – çevrimiçi ortamda dikkatli olun. Kiminle iş yaptığınızı veya kendinizi neyin içine sokabileceğinizi asla bilemezsiniz. Yapmamanız gereken şeyleri yapmak için sosyal ağ sitelerini ve çevrimiçi oyun platformlarını kullanırken dikkatli olmanız gerekir.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Mafia 2 Türkçe Yama – 2021 indir

Mafia 2 Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Mafia 2 Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Mafia 2 Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Mafia 2 Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.