Far Cry 5 Türkçe Yama 2021 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Far Cry 5 Türkçe Yama 2021

Far Cry 5 Türkçe Yama Ubisoft Montreal firmasının sevilen serisinin şu anlık en son çıkan oyunu olan Far Cry 5 Türkçe yama ile bu oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Çeviri Steam ve diğer sürümlerle uyumludur.

Kurulum : NasilYapilir.txt adlı metin belgesindeki yönergeleri uygulayın.

Far-Cry-5-Turkce-Yama-1 Far Cry 5 Türkçe Yama 2021

Far Cry 5, Kanadalı Media Mole şirketi tarafından geliştirilmiş bir açık dünya rol yapma video oyunudur. Oyunun kahramanı Alyssa Milano, evinden alındı ​​ve saha operatörü olarak hizmet vermek üzere bir deniz fenerine götürüldü. Orada, ADS adlı bir silah tüccarı ile ekip kurar ve birlikte dünyayı kurtarmaya çalışırlar. Oyun, oyuncunun geri dönecek ve dünyayı kurtaracak bir uydu almak için korsanlarla savaşmaya zorlandığı Pasifik’te başlıyor.

Oyun ilerledikçe karakterinizin çeşitli yetenek ve zayıf yönlerine sahip olduğunu göreceksiniz. Bunlar, oynadığınız oyunun türüne göre belirlenir. Örneğin Far Cry 5’te karakterinizin gücü ile zayıflığı arasında dengeleyici bir hareket vardır. Karakterinizin bu yönlerini iyileştirmek için silah ve mermi toplama veya bilim adamlarından ekipman isteme gibi görevleri yerine getirmek zorunda kalacaksınız.

Far Cry 5’teki en büyük sorunlardan biri, oyunda oyuncuların bulamadığı birçok koleksiyon ve sır olması. Bu, oyunu inanılmaz derecede sıkıcı hale getiriyor çünkü bir sonraki sırrın ne olduğunu bilemeyeceksiniz. Bu nedenle Far Cry 5 yaması yayınlandı, böylece oyuncular oyundaki tüm sırları açığa çıkarma şansına sahip olabilirler. Ayrıca her gizli eşyayı toplayıp başkaları için bozmak isteyen oyuncuların oyunun yok olmasını engelleme çabasıdır.

Far Cry 5 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Far-Cry-5-Turkce-Yama-3 Far Cry 5 Türkçe Yama 2021

Far Cry 5 yaması, karakterinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz iyileştirmeler içerir. Örneğin yeni saç ekleyebilir, gözlerinizin rengini değiştirebilir ve avatarınız için farklı giysiler seçebilirsiniz. Bu eklemeler, avatarınızın eşsiz ve özel görünmesini sağlayacaktır. Bazı öğeler para ödemenizi gerektirir, ancak bunlar Far Cry 5 yamasına dahildir.

Oyun atışa dayalı olduğu için karakterler düşmanları vurmak için makineli tüfek kullanabiliyor. Düşmanlarınızı öldürmek için bir yay ve ok da kullanabilirsiniz. Ancak bu oyunda atış farklı işliyor. Oyuncu, belirli bir hedefi seçebilir ve envanterinizdeki herhangi bir silahı kullanarak onu ortadan kaldırabilir. Bu özellik oyunu oynamayı daha ilginç hale getiriyor çünkü birçok silah ve ok bulabiliyorsunuz. Ancak geliştiriciler, hepsini aynı anda kullanamayacağınızdan emin oldu.

Far Cry 5 yamasının bir başka yeni özelliği de işçiliği sistemidir. Oyunda para karşılığı satmak için balık ve bitki pişirebilirsiniz. Ayrıca bu nesneleri satın alabilir ve daha fazla satmak için pişirebilirsiniz. Ancak, haritanın her tarafına dağılmış oldukları için bu nesneleri oyuna dahil etmek uzun zaman aldı. Far Cry 5 yaması, tüm bu nesneleri bulmanıza ve onları oyunda daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu, oyunda daha iyi bir ekonomiye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Far-Cry-5-Turkce-Yama-2 Far Cry 5 Türkçe Yama 2021

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Far Cry 5 Türkçe Yama 2021 indir

Far Cry 5 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Far Cry 5 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Far Cry 5 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Far Cry 5 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.