Car Simulator 2 Apk 2022 Güncel İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Car Simulator 2 Apk 2022 Güncel

Car Simulator 2 Apk 2022 Güncel

Car Simulator 2 Apk hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Car Simulator 2 Apk kurulumu oldukça basittir. Car Simulator 2 Apk ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.
APK size ne sağlar?
Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_621bbe9138c0e Car Simulator 2 Apk 2022 Güncel
Car Simulator 2 Apk

Genel Bilgiler;

2021’in en gerçekçi Car Simulator 2 oyununu oynayın! (version1.39.11) Yepyeni bir açık dünya, 50’den fazla yepyeni otomobil ve inanılmaz oyun sizi bekliyor! Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla çevrimiçi oynayın, kazanın ve para kazanın yepyeni araçlara, yükseltmelere, garajlara ve bir eve yatırım yapabilirsiniz. İyi arkadaşlarınızla birlikte şehrin her yerinde gezinin, arabalarınızı güncelleyin, çılgın yarışlara katılın ve kazanın, büyük bir şehri kontrol edin ve en iyisi olun! Kendi kurallarına göre yarış! Gidelim!

Car Simulator 2 Apk 2022 Güncel Nasıl Kurulur?

img_621bbe9900353 Car Simulator 2 Apk 2022 Güncel
Car Simulator 2 Apk

Oyun özellikleri:

Oynamak için harika olan eğlenceli, ücretsiz bir oyun. -Çevrimiçi ve tek oyunculu modlar. – 3D açık dünya. – Günlük bonusesand görevler. – Tamamen detaylı otomobil modelleri. – Bir çok ilk gelen Drive – orthird-kişi bakış açısı. – 360 derece araba iç. – Bir sürü araba tasarımları elemanları ofinteractive. – Makul fizik andsounds etkiler. – Arabalarınız için birçok yükseltme seçeneğine sahip bir tamirci. – İnteraktif benzin istasyonu. – Sorular, oyun zorlukları ve yarışlar şeklinde ilginç hedefler. – Dinamik gündüz-gece döngüsü.İpuçları: 1. Yepyeni araçlar satın alın ve yeni yarışlar kazanmak için onları yükseltin. 2. Şehirde çok hızlı gitme – dikkatli sür. 3. Polislere dikkat et, seni hız yaparken yakalarlarsa sana bir ceza verirler. 4. Etkileşimli önerilere ve iletişim kutularına dikkat edin. 5. Benzin istasyonunda arabanı kaldırmayı unutma. 6. Allurements ucuz thanofficial Biletleri. 7. Taksi parası alarak ya da mafya için çalışarak ekstra para kazanabilirsiniz. 8. Yolun kurallarına uyun. Beta sürümlerini oynatın. Bizi takip edin! Oyun hakkında yeni açıklamalar featuresand için bizi arzularını bildirmek. OPPANA oyunlarını oynayın ve indirin! Kendini Andenjoy!

img_621bbea0d0b33 Car Simulator 2 Apk 2022 Güncel
Car Simulator 2 Apk

(version1.39.11) Yepyeni bir açık dünya, 50’den fazla yepyeni araba ve dikkat çekici oyun sizi bekliyor! Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla çevrimiçi oynayın, kazanın ve yepyeni otomobillere, yükseltmelere, garajlara ve bir eve harcayabileceğiniz para kazanın. İyi arkadaşlarınızla şehrin her yerinde gezinin, arabalarınızı yükseltin, çirkin yarışlara katılın ve kazanın, büyük bir şehri keşfedin ve en iyisi olun! Yepyeni arabalar ve kamyonlar satın alın ve yepyeni yarışlar kazanmak için onları yükseltin. Aracınızı benzin istasyonunda çalıştırmayı unutmayın.

Car Simulator 2 Apk 2022 Güncel indir

Car Simulator 2 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Car Simulator 2 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Car Simulator 2 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Car Simulator 2 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.