Red Alert 2 Türkçe Yama 2021 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Red Alert 2 Türkçe Yama 2021

Red Alert 2 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Red Alert 2 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Red Alert 2 oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

Kurulumu yeterince basit – sadece Başlat’a ve ardından Çalıştır’a tıklayın, ardından kutuya “regedit” yazıp “Tamam”a basın. Ardından, bilgisayarınızı çeşitli bağlantı noktalarına bağlayan çizgilerle ayrılmış bir sekmeye sahip bir pencere görmelisiniz. “Bağlantı noktaları” sekmesine tıklayın ve Red Alert 2 indirmelerini dinlemek istediğiniz TCP/IP bağlantı noktası girişini arayın. Bulduğunuzda, “İndir” düğmesine tıklayarak ve ardından yama dosyalarını çıkarmak için talimatları izleyerek Red Alert 2’yi veya istediğiniz oyunu yükleyebilirsiniz.

img_61a792c791043 Red Alert 2 Türkçe Yama 2021
Red Alert 2 Türkçe Yama

Bu yöntem, yalnızca çevrimiçi oynayacaksanız oldukça iyi çalışır, ancak diğer oyuncularla rekabete dayalı bir aksiyona girmek istemiyorsanız değil. Bu durumda en iyi seçenek, çevrimdışı oynamak için yamayı güvenilir bir kaynaktan indirmektir. Neyse ki, bu oyun Windows 10 da dahil olmak üzere çoğu büyük işletim sistemine taşındı, bu nedenle uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Ve burada hileler veya hack’lerden bahsetmiyoruz bile! Sadece basit bir indirme başlamanıza yardımcı olacaktır.

Red Alert 2’ye başlamak için “haritalar”a ve ardından “oyun seç”e gitmeniz gerekir. Oyunu Windows veya Linux için indirmiş olmanıza bağlı olarak, masaüstünüzde farklı bir simge göreceksiniz. Bir Linux sisteminiz varsa, Windows masaüstünüzde Windows sürümünü aramanız gerekecekken masaüstünüzde ayrı bir simge bulacaksınız. Ne yaptığınızı biliyorsanız bu adımları atlayabilirsiniz.

Ana menüye geldiğinizde, ilgili simgelere sahip bir dizi sekme göreceksiniz. Windows sisteminiz varsa, Genel sekmesi altında yüklü programlarınızın bir listesini görürsünüz, Linux kullanıcıları ise yüklü uygulamalarınız için ayrı bir simge görür. Linux masaüstünüzde kurulu programlarınızın bir listesine bakıyorsanız, ekranın sol üst köşesi birkaç kutuya bölünecektir. Sol tarafta, temel olarak işletim sisteminizin çalışması için gereken en küçük program dosyaları olan “ikili dosyalar” bulacaksınız. Buraya yüklediğiniz tüm programlar, oyununuzu yüklediğinizde oynanabilir olacaktır.

Red Alert 2 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

img_61a792edb9eff Red Alert 2 Türkçe Yama 2021
Red Alert 2 Türkçe Yama

Ekranınızdaki bir sonraki sekme, hangi sunucuya katılmak istediğinizi seçeceğiniz yerdir. Bu, Internet Explorer Firefox, Opera, Chrome, Safari veya başka herhangi bir tarayıcıyı kullanarak oyuna katılmanızı sağlayacaktır. Aynı sunucuda veya ayrı bir sunucuda olmalarına bakılmaksızın başka bir oyuncuya karşı oynamak için “herhangi birini” seçebilirsiniz. Bulunmadığın bir sunucuda birine karşı oynamak istiyorsan bunu da yapabilirsin. Çok oyunculu oynamak için buraya kullanıcı adınızı ve şifrenizi bile girebilirsiniz. Kullanıcı adınız ve şifreniz, ana Red Alert 2 web sitesinde oturum açmak için kullandığınız şeydir, bu yüzden devam etmeden önce bunları hatırladığınızdan emin olun.

Oyuna girdikten sonra bir karakter oluşturmanız gerekecek. Kullanabileceğiniz yedi sınıf vardır ve bunlardan yalnızca ikisinin adı verilmiştir; Teknisyen ve Doktor. Bu iki sınıf en çok çok oyunculu savaşlarda kullanılır çünkü yetenekleri düşman askerlerini alt etmede ve hatta karşı takımın zihinlerini kontrol etmede çok faydalıdır. Battle castle’da hangi sınıfı kullanacağınızı seçebilseniz de, hesap başına sadece bir sınıf kullanmanıza izin verilecek. Başka bir kullanıcıyla yeni bir hesap oluşturacak olsaydınız, orijinal sınıfınızla her şeye yeniden başlamanız gerekirdi. Red Alert 2’deki her sınıfın savaşta kullanmak için kendi beceri, yetenek ve silahları vardır.

Tüm oyunun üstesinden gelinemeyecek kadar zor olduğunu düşünüyorsanız, her zaman bir mühendis olarak oynamaya geri dönebilirsiniz. Bu sınıf, oyunda size kredi kazandıran ilk sınıftır ve daha çok destekleyici bir rol olarak oynamayı seven oyuncular için harikadır. Takım arkadaşlarınızı tamir edip onlara koruma sağlayabileceğiniz için, düşman askerleri ve binaları tarafından istila edilme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Öte yandan, birinci sınıf olarak bir mühendise sahip olmanın dezavantajı, büyük binaları üstlenecek kadar yetenekli olmamasıdır. Kredi kazanmak için yeterince uzun süre hayatta kalabilecek olsanız da, krediler siz ve ekibinizdeki diğer oyuncular arasında bölünecektir.

 

Red Alert 2 Türkçe Yama 2021 indir

Red Alert 2 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Red Alert 2 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Red Alert 2 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Red Alert 2 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.