Age of Empires 2 Türkçe Yama 2021 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Age of Empires 2 Türkçe Yama 2021

Age of Empires 2 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Age of Empires 2 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Age of Empires 2 oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_61a786b457daa Age of Empires 2 Türkçe Yama 2021
Age of Empires 2 Türkçe Yama

Age of Empires 2 indirmesi, bu serideki diğer popüler oyunlar gibi oynanışı takip eder. Sadece bir avuç köylünün komutasını aldığınız orta çağda başlar ve son olarak sizi beş tarihi sefere götürür. Teknolojinin çok daha geliştiği, güç ve üstünlük için komşularınıza karşı silaha sarıldığınız dönemle başlar. Çok oyunculu oyunlarda, her oyuncu kendi güçlü ve zayıf yönleri olan tek bir yarışı kontrol eder ve bu nedenle çok oyunculu bir savaşa girmeden önce dikkatlice düşünülmelidir.

Age of Empires 2, selefinden farklı olarak oyunculara çok çeşitli seçenekler ve seçenekler sunuyor. Oyuncular, oyunun ilk aşamalarında kendi medeniyetlerini yaratmakla sınırlı değildir; bunun yerine, oyunun başında mevcut olan 3 ana uygarlığa bağlı kalmayı seçebilirler. Bu, karada veya denizde inşa edeceğiniz ve savaşacağınız türde birlik söz konusu olduğunda size daha fazla seçenek sunar. Ya diğer tüm uygarlıklara hükmetmek için çabalayabilir ya da diğer oyuncuları işe almaya ve şehirlerinin yarısından fazlasını ele geçirmeye yetecek kadar altın toplayabilirsiniz.

img_61a786e1702a9 Age of Empires 2 Türkçe Yama 2021
Age of Empires 2 Türkçe Yama

Bu faaliyetlere ek olarak, bu oyunu gerçekten oynayabileceğiniz başka bir yol daha var: askeri savaşlara katılarak. Dört ırkınızın her birinin oyunun ilk aşamalarında birimler, yapılar ve teknoloji geliştirmesine izin verilir. Ayrıca medeniyetinizin teknoloji ağacında görüntülenen bilgileri inceleyerek ırkınızın güçlü ve zayıf yönleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Tabii ki, asıl savaş kısmı, becerilerinizi gerçekten sergileyebileceğiniz ve daha küçük imparatorlukların yanı sıra karşıt güçlerin çoğunu fethetmeye çalışabileceğiniz yerdir. Ya ordunuzu kurup harita üzerinde ilerleyerek gördüğünüz herkese saldırabilirsiniz ya da daha büyük ve daha pahalı birimleriniz ve yapılarınızla düşmanın zayıf noktalarına saldırarak daha temkinli bir strateji kullanabilirsiniz.

Age of Empires 2 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Age of Empires 2’nin sadece diğer medeniyetleri fethetmekle ilgili olduğunu düşünüyorsanız, bu oyunun sunduğu bir yeni özelliği daha öğrendiğinize şaşırmış olabilirsiniz. Müttefikler özelliği, savaş çabanızda size yardımcı olması için diğer oyuncuları işe almanıza olanak tanır. İşe alındığında, bu insanlar ihtiyaçlarınıza bağlı olarak belirli haritalarda sizinle birlikte savaşacaklar. Ayrıca, her seviye, daha fazla ilerlemek için daha güçlü bir düşmanı yenmeniz gereken bir patron savaşı içerir. Bu savaşlar son derece heyecan verici çünkü cesaretinizi test etmenize ve birimlerinizin zayıf ve güçlü noktaları hakkında daha fazla bilgi edinmenize olanak tanıyor.

img_61a786fbab834 Age of Empires 2 Türkçe Yama 2021
Age of Empires 2 Türkçe Yama

Ayrıca “kampanyalar” adı verilen ve her birinin kendi hikayesi ve misyonları olan üç farklı kampanya arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan bir şey var. Çeşitli kampanyalarda ilerledikçe, birimlerinizi ve binalarınızı yükseltmek ve daha fazla teknoloji elde etmek için kullanabileceğiniz bonuslar ve puanlarla ödüllendirileceksiniz. Bu, farklı yaş gruplarında daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacak ve sonunda düşmanlarınızı yenmenizi sağlayacaktır. Bu oyunda toplam dört kampanya var – tarihsel olarak doğru, etnik, rönesans ve kabile.

Birimleriniz ve binalarınız ile oyuna hakim olabileceğiniz nihai strateji oyunlarını deneyimlemek istiyorsanız sizin için en iyi seçenek Age of Empires 2’yi internetten indirip oynamaktır. Sadece mevcut en ileri teknolojinin tadını çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda fantezi dolu büyüleyici bir hikaye de yaşayacaksınız. Oyun motoru, oyunu tam olarak nasıl oynanması gerektiği gibi deneyimleyebilmeniz için oyun ayarlarını özelleştirmenize olanak tanır. Örneğin kendi medeniyetinizi yaratabilir ve hatta oyunun geçmişini değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey medeniyetinizi inşa etmek ve onu zafere götürmek.

Age of Empires 2, kampanyayı tek oyunculu modda veya çok oyunculu modda oynama seçeneği sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi medeniyet olmasına rağmen, çok oyunculu seçenek daha heyecan verici olacaktır. Çok oyunculu modda, diğer oyunculardan oluşan bir takıma karşı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Aynı bilgisayarı kullanan diğer çevrimiçi oyuncularla da kafa kafaya gidebilirsiniz. En gerçekçi ve heyecan verici video oyunlarını arıyorsanız, Age of Empires 2 indirmesinden başkasına bakmayın.

 

Age of Empires 2 Türkçe Yama 2021 indir

Age of Empires yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Age of Empires türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Age of Empires ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Age of Empires crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.