The Long Dark Türkçe Yama 2021 Güncel İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

The Long Dark Türkçe Yama 2021 Güncel

The Long Dark Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. The Long Dark Türkçe Yama 2021 yamanın kurulumu oldukça basittir.

The Long Dark oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

image-1-1024x401 The Long Dark Türkçe Yama 2021 Güncel

The Long Dark Loader, kendisini bilgisayarınıza yükleyen ve ardından birden çok ağdaki etkinliğinizi izleyen bir casus yazılım uygulamasıdır. “Sahte antivirüs” programı olarak bilinen programdır ve kendinizi korumak için meşru bir antivirüs uygulaması gibi görünecek ve hareket edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu çok yaygın bir virüs türüdür ancak ondan kurtulmanın yolları vardır. Temelde sadece akıllıca çalışmanız ve çok çalışmamanız gerekir. Çoğu kişi, farklı türdeki casus yazılım uygulamalarına ve bunların nasıl kaldırılacağına aşina değildir. Yükleyiciler, sahte antivirüs programı ve günlük görüntüleyici olan ana bileşenlerin her birini hızlıca gözden geçireceğim.

The Long Dark Türkçe Yama 2021 Güncel Nasıl Kurulur?

Uzun karanlık indiriciyle başlar – bu, sisteminize kendisini gerçekten yükleyen ve ardından kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışmak için sürekli olarak bir dizi sahte enfeksiyon indiren ve çalıştıran programdır. Bunu kaldırmak için önce programın çalışmasını durdurmanız gerekir. Bunu, programa sağ tıklayıp özellikleri seçip ardından durdur düğmesine tıklayarak yapabilirsiniz. Bunun aynı zamanda PC’nizde çalışan diğer programları da etkileyeceğini unutmamalısınız. Bilgisayar çökmesi belirtileri, hata mesajları veya diğer garip davranışlar alıyorsanız, büyük olasılıkla tüm bunlara neden olan uzun karanlık casus yazılımlardır.

Sıradaki gerçek enfeksiyonun kendisi. Bütün sorunlara neden olan bu. Bu program, bazı ünlü sahte uygulamaların bir klonudur, ancak aslında tarama özelliklerine sahip değildir ve yalnızca sizi sahte virüs için yükseltme satın almaya çalışmak ve kandırmak için tasarlanmıştır. Uzun karanlık indirme bağlantınız varsa, herhangi bir arama motoruna ‘sahte bir antivirüs’ yazarak bulabilir ve ardından ne olduğunu görmek için sonuca tıklayabilirsiniz. Ayrıca bunun Long Dark Downloader ile aynı işletim sisteminde çalışan diğer programları da etkileyeceğini unutmamalısınız.

image-2-1024x404 The Long Dark Türkçe Yama 2021 Güncel

Yapmanız gereken bir sonraki şey, program dosyalarını hasar için taramaktır. Tüm olağan virüs koruma araçları, dosyalara gömülü gömülü kodları ve sembolleri tanımlamak için tasarlandıklarından bunu yapabilmelidir. Bunu yapmak için, sisteminizde aramak istediğiniz dosyaya gitmeli ve ardından sağ tıklayıp özellikleri seçmelisiniz. Buradan güvenlik sekmesine gitmeli ve tarama seçeneğine tıklayıp çalışmasına izin vermelisiniz. Sisteminizde uzun karanlık indirme bilgisayar onarım aracına sahipseniz, bu sorunu çözmelidir.

Bir sonraki adım, programdan kalan tüm gereksiz veya hataların kayıt defterini temizlemektir. Bu, herhangi bir Windows işletim sisteminin çok önemli bir parçasıdır ve herhangi bir hata ile sorun yaşamaya devam edersiniz. Bilgisayarınızın bu bölümünü temizlemenin en iyi yolunun bir ‘kayıt defteri temizleyicisi’ kullanmak olduğunu bulduk. Bunlar, Windows’un kayıt defteri veritabanını tarayan ve içindeki bozuk veya hasarlı ayarları düzelten yazılım uygulamalarıdır. Her kayıt defteri dosyasını tarayarak ve ardından bozuk olarak belirledikleri herhangi birini düzelterek çalışırlar. Kullanımı kolay oldukları için ücretsiz bir sürüm edinebilir ve olabilecek hataları gidermek için sisteminizi tarayabilirsiniz.

Kayıt defteri temizleyicisini kullandıktan sonra ‘hayatta kalma moduna’ geçmelisiniz. Bu, çoğu Windows sisteminde bulunan ve otomatik güncellemelerinizi ve bilgisayarınız başladığında çalışan programları kapatmanıza izin veren bir seçenektir. Bunu yaparak, çok daha fazla bellek boşaltmalı ve performansınızı artırmalısınız. Pek çok insan bunu fark etmez, ancak bilgisayarınızda hayatta kalma moduna girerek, aslında daha fazla sorunu önlemeye yardımcı olabilirsiniz. Bunun nedeni, bilgisayarınızın hayatta kalma moduna girmesi durumunda, birçok programın hiç çalışmaması ve bu da ileride daha fazla soruna yol açabilmesidir.

The Long Dark Türkçe Yama 2021 Güncel indir

The Long Dark yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak The Long Dark türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. The Long Dark ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca The Long Dark crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.