Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Call of Duty Modern Warfare 2  oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Turkce-Yama-1 Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama
Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama
COD MW 2 Türkçe Yama

Yama indirme Windows XP/Vista şimdi yerleşik bir güncelleyici ile birlikte geliyor. Tek yapmanız gereken, seçeneği bulduktan sonra “Güncellemeler ve Kur/Kaldır”a tıklamak. Daha sonra indirilen dosyaya tıklayıp basit talimatları takip edebileceksiniz. Değişikliklerin geçerli olması için işletim sisteminizi yeniden başlatmanız gerekecek. Herhangi bir sorun varsa, yardım için Microsoft’u da arayabilirsiniz.

İnsanların çoğu, yeni Call of Duty’deki film yapımcısı özelliğini gördü. Bu nedenle, birçok kişi kendi videolarını aile ve arkadaşlarına göstermek için video düzenleme programını kullanabilmek istiyor. Bunun için internetten video yapımcısı programını indirmelisiniz. Windows Live Essentials kayıt onarım aracı, filmlerinizi düzenlemeyi ve paylaşmayı kolaylaştıran video yapımcısı uygulamasıyla birlikte gelir.

Call of Duty Modern Warfare 2 İngilizce Yaması’nda bulunan diğer bir öğe de Microsoft Office 2010 İngilizce Dikte Aracıdır. Bu kullanışlı program gerçekten gerekli değildir, ancak kullanışlı olabilir. Örneğin, bir deneme yazarken sorun yaşıyorsanız, araç, yazılı çalışmanızın anlık görüntüsünü almanıza ve yeni bir tane oluşturmak için şablon olarak kullanmanıza olanak tanır. Bu özelliği çalıştırmanın tek yolu, bilgisayarınızda Microsoft Office programını kullanmaktır.

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Turkce-Yama-2 Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama
Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Çoğu insanın İngilizce Yaması hakkında anlamadığı bir şey, Microsoft Word’ü otomatik olarak güncellemesidir. Bilgisayarda çok fazla e-posta yazıp gönderen biriyseniz bu harika bir haber. Microsoft Word en çok kullanılan programlardan biri olduğu için sık sık endişelenmeden güncelleyebilirsiniz. Bunu yapmanın en kolay yolu, Microsoft Outlook bağlayıcı paketini kullanmaktır. Bu bağlayıcı paketini Microsoft web sitesinden indirebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 English Patch’in diğer önemli kısmı, Microsoft Windows Live Essentials çevrimdışı genişletmesidir. Bu yamanın varlığına dair haberler ilk olarak birkaç ay önce sızdırılmıştı. Oyunun tüm platformlarda sorunsuz çalışmasını sağlamak için çoğunlukla hata düzeltmeleri ve performans ince ayarları içerir. Bu, oyunun hem Xbox 360’ta hem de PC’de optimum performansta çalışması gerektiği anlamına gelir. Çoğu insan, oyunların modası geçmeden en son yamalarını almanın bir yolunu arıyor, bu nedenle Call of Duty’nin İngilizce versiyonu artık biraz daha uzun süre kalacak.

Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Turkce-Yama-3 Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama
Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

En son yamayı edinmek için, Microsoft web sitesi aracılığıyla Windows Live Essentials paketini indirebilirsiniz. Bu adımı tamamladığınızda, Microsoft Outlook Express’i başlatmanız gerekecektir. Ayarlara gidin ve ardından özellik ekle’ye tıklayın. Microsoft Edius adlı eklentiyi arayın ve Microsoft İngilizce Düzeltme Eki’nin kullanılabilirliğini göreceksiniz. Microsoft Outlook Express’in İngilizce yamasını indirmek için indirme düğmesine tıklayın.

Son adım, Microsoft Dynamics GP veya Great Plains Dynamics GP’yi başlatmaktır. Seçeneklere gidin ve ardından araçları ekle ve yükle’yi seçin. Ardından depoya gidin ve üye ekle’ye tıklayın ve gpl url’nizi kopyalayın. Bundan sonra ayarlara gidin, ardından yeni URL’yi ekleyin ve ona bir ad verin. Outlook ekspresini başlatın, ayarlara gidin, ardından yeni profili ekleyin ve yeni oluşturulan URL’yi girin ve hazırsınız.

Ayrıca sitemiz üzerinden Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Türkçe Yama‘ya ulaşabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama indir

Call of Duty yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Call of Duty türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Call of Duty ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Call of Duty crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.