Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama 2021 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama ile RPG oyunu olan Assassin’s Creed Odyssey oyununu 100% gibi bir oranla Türkçeleştirebilirsiniz. Steam ve diğer yerlerden indirmiş olduğunuz oyunda karşılaşacağınız bütün diyaloglar aslına uygun bir şekilde tamamen çevrilmiştir.

Bu yama kurulumu sayesinde oyununuzu sorunsuz bir şekilde Türkçe yapabileceksiniz.


Kurulum tamamlandıktan sonra hikaye, bütün yan görevler ve geriye kalan oyun içi mevcut içerikler Türkçe halini alacaktır. Yama oyunun v1.5.0 ve v1.0.6 sürümleri ile denenmiştir ve uyumlu olarak çalışmaktadır.

AC-Odyssey-Turkce-Yama-1 Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed Odyssey, 2021’de piyasaya sürülen başarılı Assassin’s Creed oyununun devamı niteliğindedir. Frank Miller’ın grafik romanına dayanan oyun, öncekinden bile daha iyi olacağını vaat ediyor. Grafikler ve ses harika ve oyun ilk oyundan daha iyi olmasa da aynı derecede iyi. Oyunlarınızın zorlu olmasını seviyorsanız, bu tam olarak uymalıdır. Eğer istemiyorsanız, ilk oyunu tekrar oynama seçeneği vardır.

Oyunun en büyük bölümlerinden biri, seviye atlama ve yeni yetenekler kazanma yeteneğidir. Bir yeteneği edindiğiniz bazı oyunların aksine geri dönüp başka bir tane satın almak çok zordur. Odyssey yaması ile satın alabileceğiniz üç yeni yeteneğiniz var. Ayrıca yeni bir silahın yanı sıra yeni bir kalkan elde edersiniz. Tüm bunları satın almak ve ardından daha fazla puan kazanmak için oyuna geri dönmek çok eğlenceli.

Birçok kişinin orijinal oyunda yaşadığı sorunlardan biri, çevrimiçi özelliklerin keyfini çıkarmak için oyun diskine sahip olmalarının gerekmesiydi. Odyssey yaması bu sorunu güzelce çözüyor. Tek yapmanız gereken yamayı indirmek ve artık çevrimiçi görevleri diski kullanmak zorunda kalmadan oynayabilirsiniz. Bu, bazı insanlar için büyük bir sorun değil, ancak diğerlerinde bu seçenek olmayacak.

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Adsiz-1024x576 Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama 2021

Diğer özellik ise yeni “Gizemli Paket” özelliğidir. Yamayı satın aldığınızda, size bir paket ücretsiz ürün verecektir. Bu eşyalar arasında yeni bir gardırop, yeni bir bıçak ve yeni yüksek teknolojili silahlar gibi eşyalar yer alıyor. Bu öğeler oyunu gerçekten çok daha eğlenceli hale getirebilir. Bazı oyuncular ücretsiz eşya alma fikrinden hoşlanmazlar.

Yama ile ilgili gördüğüm tek gerçek sorun, satın almak için bir kredi kartı gerektirmesi. Pek çok kişinin, özellikle de oyun web sitelerini sık kullanmayanların kredi kartına erişimi olmayacak. Kredi kartı kontrolü gerçek bir güçlük olabilir. Yamayı satın almak bir şey, ama nasıl kullanılacağını anlamak tamamen farklı. Yamayı satın almak sinir bozucu olabilir ve eşyalarınızı alabilmeniz için bir saat beklemeniz gerekebilir.

Bu sorunlara rağmen, suikastçının inancı Odyssey yaması hala piyasadaki en iyi çevrimiçi oyunlardan biridir. Ödenen fiyat için bol miktarda değer sağlayan iyi yapılmış bir yama. Ödenen bedel elbette bir daha asla disk satın almak zorunda kalmadan biriktirdiğiniz büyük miktardaki paradır. Sık oynayan biriyseniz, bu oyunu seveceksiniz.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama 2021 indir

Assassin’s Creed Odyssey yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assassin’s Creed Odyssey türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assassin’s Creed Odyssey ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assassin’s Creed Odyssey crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.