Grand Theft Auto GTA 5 Türkçe Yama 2021 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Grand Theft Auto GTA 5 Türkçe Yama 2021

GTA 5 Türkçe Yama ile EpicGame‘in oyunu olan Grand Theft Auto 5 oyununu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. GTA 5 Türkçe Yama Steam, Epic Games, Rockstar Games Launcher ve diğer tüm sürümler ile uyumlu çalışmaktadır.

KURULUMU:

OpenIV programını indirin, bilgisayarınıza kurun ve açın. GTA V’in “Windows” platformunu seçin. GTA V dizinini sorduğunda GTA V’in bilgisayarda kurulu olduğu dizini seçin.

Adım 2: Program açıldığında, yukarıdaki menüden “Tools” sekmesine gelip “ASI Manager“a tıklayın. Açılan pencerede “ASI Loader” ve “OpenIV.ASI” için “Install” tuşuna tıklayarak ikisini de kurun, onay penceresi çıkarsa onaylayın.

Adım 3: Tekrar “Tools“a gelip “Package Installer“a tıklayın. İndirmiş olduğunuz “.oiv” uzantılı yama dosyasını seçin, “Install“a tıklayın. Ekrana klasör seçenekleri geldiğinde “mods folder” seçeneğini seçin ve kurulumu başlatın.

GTA-5-Turkce-Yama-1-1024x576 Grand Theft Auto GTA 5 Türkçe Yama 2021

Tüm çevrimiçi yarış oyunlarının atası olan GTA 5, son zamanlarda çevrimiçi olarak dalgalar yaratıyor. Bir süredir piyasada bulunan interaktif oyunlara yabancı değil. Ve bu onun tek oyunu değil; aynı zamanda çok oyunculu bir nişancı, bir arcade oyunu ve hatta tarayıcınız aracılığıyla indirilip oynanabilen bir yarış oyunu (simülasyon). Böylesine zengin bir geçmişe sahip olması, birkaç devam planının olması çok doğal.

Grand Theft Auto GTA 5 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Ancak GTA 5 yamasında durum böyle değil. Bu yama aslında oyunu rahatsız eden iki ana sorunu ele almayı amaçlıyor. Birincisi, banka hesabınızda yeterince paranız olduğunda arabanın kilidini açamamaktır. İkincisi, hesabınızda yeterli krediniz olmadığında ortaya çıkan yavaş ilerleme hızıdır.

GTA-5-Turkce-Yama-2-1024x576 Grand Theft Auto GTA 5 Türkçe Yama 2021

Yamayı indirip yüklediğinizde, kilit açma kodunu otomatik olarak alabileceksiniz ve tamamen Türkçe’ye dönecek. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz iki destansı oyunun dışında, alabileceğiniz bir tane daha var.

Türkçe yamayı kurduktan sonra tek yapmanız gereken oyunu başlatmak ve keyfini çıkarmak. Size çok faydalı ipuçları verecektir. Başka bir deyişle, eğlenmekten başka hiçbir şey yapmadığınız için ödüllendirilmek gibidir. Tıpkı daha iyi ödüller kazanmak için oyundaki tüm bu görevleri yapmak zorunda olduğunuz eski zamanlarda olduğu gibi, emeğinizin tadını çıkarmak için şimdi çok çalışmanız gerekiyor.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Grand Theft Auto GTA 5 Türkçe Yama 2021 indir

Grand Theft Auto yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Grand Theft Auto türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Grand Theft Auto ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Grand Theft Auto crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.