Resident Evil Village Türkçe Yama 2022 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Resident Evil Village Türkçe Yama 2022

Resident Evil Village Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Resident Evil Village Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir. Resident Evil Village oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz. Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_6213f843bbe36 Resident Evil Village Türkçe Yama 2022
Resident Evil Village Türkçe Yama

Resident Evil Village, Capcom’un 2021 hayatta kalma korku oyunudur. Beğenilen Resident Evil 7: Biohazard’ın devamı niteliğindedir. Bu oyunda, ana karakter Ethan Winters, mutant bir köyde kaçırılan kızını arar. Onun gibi oynayacaksın. Hayatta kalma korku oyunu, aynı yıldaki korku filmlerine dayanmaktadır. Aşağıda oyunun bazı yeni özelliklerine bakacağız.

Oyunun açık dünya ortamı onu harika bir gündüz oyunu yapıyor ve köy keşfetmek için zorlu bir yer ama aynı zamanda oyunun ayrılmaz bir parçası. Köy, Miranda Ana olarak bilinen gizemli bir figürün kölesi olan dört kötü lordun evidir. Bunlardan biri, sizi Nemesis’e benzer şekilde takip eden dokuz metrelik Lady Dimitrescu.

Bu oyunun oynanışı oldukça aksiyon odaklı. Zombiler, canavarlar ve bir sürü zombi ve diğer yaratıklarla savaşacaksınız. Daha yüksek bir zorluk seviyesi elde etmek için ‘direnç modunu’ kullanmanız gerekecek. Ayrıca tuzakları ve diğer eşyaları da kullanabilirsiniz. Bu öğelerin birçoğu mevcut sağlığınıza bağlıdır, bu da hepsini öldüremeyeceğiniz anlamına gelir.

Resident Evil Village Türkçe Yama 2022 Nasıl Kurulur?

img_6213f8545f4a3 Resident Evil Village Türkçe Yama 2022
Resident Evil Village Türkçe Yama

PC versiyonunda oyunun performansını artırmak için bir yama yayınlandı. Bu güncellenmiş sürüm, korsanlıkla mücadele teknolojisini geliştirdi. Oyunun PC versiyonu sadece son zamanlarda PC korsanları tarafından rahatsız edildi. Neyse ki yeni yama, oyuncuların oyunu yüksek kare hızlarında çalıştırmasını kolaylaştırarak sorunları çözüyor. Üst düzey bir PC oyun deneyimine doğru önemli bir adım. Resident Evil oynamanın daha fazla yolunu arıyorsanız bu oyun tam size göre.

‘Ace in the Hole’ olarak adlandırılan başka bir yama, oyunun bazı performans sorunlarını düzeltti. Özellikle oyunun PC versiyonu, kekemelik ve ‘Axe’ menüsü ile ilgili sorunlarla boğuşuyor. Neyse ki, bu yama bu sorunlardan birkaçını çözdü ve oyunu birçok oyuncu için daha akıcı hale getirdi. Ve kekemelik ve böceklerden etkilenmediği için çok da önemli değil.

img_6213f86688593 Resident Evil Village Türkçe Yama 2022
Resident Evil Village Türkçe Yama

Residnt Evil Village’ın PC sürümü için en son yama, küçük ama önemli bir güncellemedir. Oyun içi seçenekleri ve metni düzeltir. Ancak yama, kekemelik sorunlarını çözmeyecektir. PC sürümü için bir sonraki güncelleme 24 Ağustos’ta çıkacak. Şu anda PC için kullanılabilen üç yama var. Üst düzey bir bilgisayar kullanıyorsanız en yenisini indirmek en iyisidir.

Oyun, video oyununda kurt adam benzeri insanları öne çıkaran, eleştirmenlerce beğenilen Resident Evil 7: Biohazard’ın devamı niteliğindedir. Oyun, tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak selamlandı ve dünya çapında mevcut. Devamı, ilk Resident Evil oyununun piyasaya sürülmesinden on yıldan fazla bir süre sonra ve aksiyon odaklı oynanışı için çok övgü aldı. Bu türle ilgileniyorsanız, bu sizin için bir oyundur.

 

Resident Evil Village Türkçe Yama 2022 indir

Resident Evil Village yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Resident Evil Village türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Resident Evil Village ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Resident Evil Village crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.