Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK 2022 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK 2022

Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK  hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK 2022 kurulumu oldukça basittir.
Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.

APK size ne sağlar?

Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_61db48f3da8a4 Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK 2022
Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK

Genel Bilgiler;

Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK 2022 Nasıl Kurulur?

Çevrimiçi olarak 6 oyuncu veya yerel wi-fi üzerinden 12 oyuncu ile yoğun çok oyunculu savaşa katılabilirsiniz. Kooperatif, Hayatta kalma ve Eğitim modlarında becerilerinizi geliştirmek için Çavuş ile birlikte eğitebilirsiniz. Av tüfeği, keskin nişancı ve alev makinesi de dahil olmak üzere çeşitli silahlar çekebilirsiniz. Ayrıca patlayıcı çevrimiçi çok oyunculu savaş oynayabilirsiniz. Sezgisel çift çubuk çekim kontrolleri. Roket botları, açık dünya haritalarında uzun dikey uçuşa izin verir. Fütüristik ve modern ağır silahlarla yakınlaştırma kontrolü, yakın dövüş saldırıları ve ikili silah kullanımı mümkündür. Soldat ve Halo’nun bu eğlenceli karikatür temalı geçişi, takım tabanlı savaşlara sahip olmanızı sağlar.

img_61db4907953db Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK 2022
Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK

DA2 olarak da bilinen Doodle Army 2 Mini Militia, çöp adam atıcı Doodle Ordusuna dayanıyordu. Oyuncu geri bildirimlerine ve önerilerine dayanarak oluşturuldu. Fikirleriniz bizim için önemlidir, bu yüzden lütfen gelmeye devam edin! Oyun içi bağlantı üzerinden Sarge’a bir e-posta gönderin.

img_61db491dd60e1 Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK 2022
Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK

Pro Player Paketi, ikili kullanım yeteneğine, ek avatar özelleştirme öğelerine ve roketatar ve keskin nişancı tüfeği, lazer ve testere tabancası gibi çevrimiçi silahlara tam erişim sağlar.

Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.7 APK 2022 indir

Doodle Army 2 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Doodle Army 2 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Doodle Army 2 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Doodle Army 2 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.