Just Cause 4 Türkçe Yama 2021

Just Cause 4 Türkçe Yama Avalanche Studios’un geliştirdiği Square Enix tarafından da dağıtımı yapılan Rico Rodriquez ile bir maceradan diğerine atıldığımız Açık Dünya’da yapabileceklerinizin oldukça fazla olduğu Aksiyon oyunu Just Cause 4’ü indireceğiniz bu Just Cause 4 Türkçe Yama sayesinde komple Türkçe yapabileceksiniz.

başta steam olmak üzere bir çok platformdan oyunu indirebilirsiniz.

Kurulum için programı çalıştırıp kur işlemini gerçekleştirin.

Just-Cause-4-Turkce-Yama-1 Just Cause 4 Türkçe Yama 2021

Just Cause 4, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix‘in Avrupa şubesi tarafından piyasaya sürülen yeni bir aksiyon-macera video oyunudur. Bu, Just Cause serisinin dördüncü girişi ve serideki önceki oyunların önsözleri ve Aralık 2021’in sonlarında Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Oyun, II. Dünya Savaşı sırasında Kıbrıs’ın dünyasını ve Mihver kuvvetlerinin müttefik işgalinin ardından adanın boşaltılmasına yol açan olaylar.

Just Cause, çoğu insanın beklediği gibi bir rol yapma oyunu değil, ancak her şeyi birbirine bağlayan bir hikayesi var. Just Cause oyunlarına aşina olanlar için, bunun çok tanıdık geldiğini ve aynı zamanda serinin geri kalanının birçok özelliğini barındırdığını göreceksiniz. Oyunda bir dizi seçimler de yapılır ve bu seçimler genellikle oyuncuyu başka türlü girişimde bulunamayacakları alanlara yönlendirir ve aynı zamanda yeni zorluklar da açar. Hikaye aynı zamanda sürükleyici ve iyi yazılmış, birçok oyuncunun büyüleyici bulacağı bir oyuna yol açıyor.

Oyuncu, Mihver kuvvetlerinin kontrolüne karşı savaşan bir direniş grubuna katılarak oyuna başlayan serbest asker Rico rolünü üstlenir. Rico, diğer üç direniş üyesini içeren bir grubun parçasıdır. Bunlar arasında bir Rus suikastçısı olan Elena; Britanyalı asker Grigorian; ve Avustralyalı bir keskin nişancı olan Isa. Rico’nun grubuna, hepsi Afrika’da Nazilerle savaşan İtalyan direniş grubunun bir parçası olan Matteo, Bonny ve Florent’i de içeren İtalyan direniş grubu katıldı. Birlikte, Kıbrıs’ı Mihver’in ilerleyen kuvvetlerinden ve SS birliklerinden korumalılar. Çabaları boşuna olsa da İngiltere ve Rusya’dan da bir miktar direniş var.

Just Cause 4 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Just-Cause-4-Turkce-Yama-2-1 Just Cause 4 Türkçe Yama 2021

Just Cause ayrıca her biri farklı bir çatışma içeren dört bölüm içerir. İlk bölüm, Rico’nun kendisini Faşistlerin insafına bıraktığı Afrika’da geçiyor. Düşman topraklarında savaşarak, onlardan birini bulup öldürür. Daha sonra kaçar ve başka bir yere devam eder, nihayet Lefkoşa sokaklarında onlarla yüzleşene kadar daha fazla Faşistle savaşmaya devam eder. Burada onlarla sokak savaşına giriyor, ancak Faşistler onun saldırılarına karşı koyabiliyor ve sonunda onu alt edebiliyor. Ancak Rico kısa sürede üstünlüğü ele geçirir ve hepsini tek bir bölümde yener.

İkinci bölüm, Rico’nun kendisini tekrar Faşistlerin insafına bıraktığı Pasifik Okyanusu’nda geçer. Yine bu sefer Japon donanmasına karşı savaşmak zorunda kaldı. Bununla birlikte, ülkesi için bariz korkusuna rağmen, onları yenmeyi ve olay yerinden kaçmayı başarır. Ardından, işgalci Alman askerleriyle bir kez daha savaştıkları Lefkoşa’daki direniş grubuyla yeniden birleşir. Sonunda, Wehrmacht’tan gelen Stuka tankları konuşlandırıldığında ve direnişin çoğunu yok ettiğinde dalga değişir.

Just Cause’un son bölümü, Rico’nun yargılanmadan hapse atılmasıyla ilgilidir. Hükümet, doğduğu bölgede savaştan sonra Yunanistan’da bulunan herhangi bir Amerikalının idam edileceğini belirten bir kararname çıkardı. Bu nedenle, Rico hapishaneden gizlice çıkar ve yerel polis onun nerede olduğunu öğrenmeden önce kaçar. Daha sonra kurtarmayı başardığı Almanlar tarafından esir alınan Angelina Jolie ile karşılaşır. Nihayetinde Amerikalılar, Rico’nun işgalci Almanları yenmesine ve kendilerini özgürleştirmesine yardım ediyor.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Just Cause 4 Türkçe Yama 2021 indir

Just Cause 4 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Just Cause 4 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Just Cause 4 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Just Cause 4 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. akın

    epicstore için nasıl yapabilirim?

  2. Nuh

    just cause 4 yaması için teşekkürler.