Jurassic World Evolution Türkçe Yama 2021

Jurassic World Evolution Türkçe Yama sayesinde Frontier Developments tarafından geliştirilen yönetim simülasyonu oyunu Jurassic World Evolution Türkçe Yama ile 100% Türkçe yapabileceksiniz. Çeviri oyunun Steam, Epic Games ve diğer sürümleri ile uyumludur.

Kurulum : İndirdiğiniz dosyayı SteamLibrary\steamapps\common\Jurassic World Evolution\Win64\ovldata\Content0\Localised\English\UnitedStates klasörüne aktarın. Belirtilen klasörler yok ise oluşturun.

Jurassic-World-Evolution-Turkce-Yama-1 Jurassic World Evolution Türkçe Yama 2021
Jurassic-World-Evolution-Turkce-Yama-2 Jurassic World Evolution Türkçe Yama 2021

Jurassic World Evolution, ünlü Jurassic Park filminin romanlaştırılmasına dayanan bir açık dünya hayatta kalma-macera video oyunudur. Oyun Frontier Developments tarafından Mayıs 2018’de Jurassic World Evolution adı altında Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için özel olarak piyasaya sürüldü. Oyun, filmin kendinden oldukça ilham alıyor. Oyunda oyuncular Jurassic Park’ta bilim insanı olarak rol alan bir karakterin rolünü üstleniyor. Farklı görevleri üstlenmeli ve yönetmen tarafından belirlenen çeşitli görevleri tamamlamaya devam etmelidir.

Jurassic Park video oyununun yayınlanmasının ardından, Jurassic World Evolution’ın hediyelik eşyalarının bir parçası olan çeşitli Jurassic Park oyuncakları piyasaya sürüldü. Bu oyuncaklar, çocuklar ve gençler arasında oldukça popülerdi. Ancak bu oyuncaklar, yoğun talep nedeniyle stokta kalmadı. Jurassic World Evolution yalnızca kısa vadeli bir deney ve film için bir deneme sürüşü anlamına geliyordu. Ancak piyasaya sürülmesinin ardından Jurassic World Evolution hakkında söylentiler yayıldı ve yılın video oyunları ve oyuncaklarından sonra en çok arananlardan biri oldu.

Jurassic World Evolution Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Jurassic Park video oyununun bu versiyonunda oyuncular, heyecan verici gerçek boyuttaki oyuna katılmadan önce başlangıç ​​görevini tamamlamalıdır. Bir oyuncunun ayrıca bir sonraki seviyeye geçmeden önce beş giriş seviyesini tamamlaması gerekir; bu, oyuncuların bir dinozorun kontrolünü ele geçirdiğini ve tesisi keşfetmeye başladığını görür. Bu seviyede oyuncuların kendi dinozorlarını yetiştirmelerine ve üretmelerine izin verilecek. Tesis ayrıca oyuncuların çeşitli sobalar ve gondollar kullanarak farklı dinozor türlerine binmelerine izin veriyor.

Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli dinozorlara sahiptir. Tesisler ayrıca tarih öncesi yaratıkların farklı türlerini, başarılı bir şekilde avlamak için oyuncunun üstesinden gelmesi gereken bir dizi engel içerir. Yol boyunca, oyuncu, yumurta toplarken ölümden kaçınmaya çalışmak veya tehlikeli bir avla yüzleşmek gibi çeşitli zorlukların tadını çıkarabilecektir.

Jurassic World Evolution, eleştirmenler ve hayranlar tarafından iyi karşılandı. Orijinal Jurassic Park filminin birinci yıldönümünü kutlamak için Jurassic World: Origins adlı özel bir video belgesel yayınlandı. Jurassic World Day adlı özel bir lansman öncesi etkinlik de sinemaseverlere Isla Nublar’daki Theatre National’da merakla beklenen filmi görme fırsatı vermek için düzenlendi. Resmi çıkış tarihinden birkaç hafta önce açılan Los Angeles, California’daki Hollywood Stüdyolarında ayrıca özel etkinlikler düzenlendi.

Jurassic World Evolution, Jurassic Park fikrini alıyor ve onu insan türünün hayatta kalmasının tehlikede olduğu bir bilim kurgu macerasına dönüştürüyor. Gelecekte Nintendo Wii ve Microsoft Windows’ta satışa sunulacak. Filmin bu versiyonunda kendilerini şımartmak isteyenler için özel bir sınırlı koleksiyoncu sayısı da yayınlandı. Jurassic World Evolution’ın resmi sürümünün birçok hayranın bu büyüleyici tema parkı yolculuğunun heyecanını bir kez daha deneyimlemesini umuyoruz.

Jurassic-World-Evolution-Turkce-Yama-3 Jurassic World Evolution Türkçe Yama 2021

Ayrıca Far Cry 2 Türkçe Yama dosyası için linke tıklayınız.

Jurassic World Evolution Türkçe Yama 2021 indir

Jurassic World Evolution yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Jurassic World Evolution türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Jurassic World Evolution ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Jurassic World Evolution crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Can

  Merhaba nba e Türkçe Yama bekliyoruz lütfen eski oyunlarına yapsanızda olur 2016. 2017 de olur son çıkarttığı oyunda olur yeterki çıkartın 100%100 türkçe olsun eğer yaparsanız çogu kişi bunu bekliyor en azından bi açıklama yapın şimdiden teşekkürler

 2. hh

  Fatih C yazıyor üstte kopyaladım sadece..
  Kurulum : İndirdiğiniz dosyayı SteamLibrary\steamapps\common\Jurassic World Evolution\Win64\ovldata\Content0\Localised\English\UnitedStates klasörüne aktarın. Belirtilen klasörler yok ise oluşturun.

 3. fatihc

  epic storedan indirdim ona nerden kurulum yapıyoruz