Hungry Shark World Apk 2021 Güncel

Hungry Shark World Apk eklentisine sahip hungry shark world dünya çapında en çok konuşulan oyunlardan biri oldu. Muhtemelen televizyonda, gazetelerde her yerde ilan edildiğini görmüşsünüzdür ve hatta insanların radyolarda onun hakkında konuştuğunu duymuşsunuzdur. Ama bu süper oyunun internette de ücretsiz olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse şimdi aç köpekbalığı dünyası apk’yı yükleyin!, böylece siz de cep telefonunuzda bu yüksek teknoloji, eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunun keyfini çıkarabilir ve oynayabilirsiniz.

Bu süper oyun, eğlence alanındaki uzmanlar tarafından tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Bu bağımlılık yapıcı oyunun yaratılmasının arkasındaki hikaye çok ilginç. 2021 yılında, bir hacker ekibi askeri bilgisayarları hacklemeye çalışıyordu, ancak başarısız olduklarında, doğaçlama bir eğlence yaratmaktan başka alternatifleri yoktu. Grubun üyelerinden biri olan bir üniversite öğrencisi, en sevdiği alışveriş merkezindeki gözetim sisteminden derinden rahatsız oldu ve bıktı. Alışveriş merkezinden çıkmak için bilgisayarı hacklemeye ve her türlü uyuşturucu ve silahı satın aldığı kasalarındaki tüm parayı ele geçirmeye karar verdi.

Artık tüm paraya sahip olduğu için, annesi öldüğü için fakir bir mahallede kalan annesini kurtarmak için bir göreve başladı. Bölgedeki tüm köpekbalıklarından kurtulmak için doğru yemi bulması ve onu düzenli bir beyin diyeti ile beslemesi gerekiyordu. Denizde tanıştığı yeni arkadaşının yardımıyla annesini kurtarmayı başarmıştır. Hungry Shark yaratma fikri burada başladı.

Bir sonraki seviyeye geçmek için oyunda farklı seviyelerdeki paraları toplamanız gerekiyor. Tüm paraları topladıktan sonra artık ganimet masalarından ekipman ve silah satın alabilirsiniz. Paslı eski paslı silahınızla okyanusa her adım attığınızda, yakınlarda yüzen rastgele bir deniz yaratığı göreceksiniz. Köpekbalıkları olarak da adlandırılan bu deniz canlıları aç ve bacaklarınıza ve kollarınıza yaptıkları güçlü ısırıklarla size saldıracaklar. Bu yüzden kendinizi bu tehlikeli yaratıklardan kurtarmak ve bir sonraki aşamaya geçmek için onları yiyeceklerle beslemeniz gerekiyor.

Hungry Shark World Apk 2021 Güncel indir

Hungry Shark World yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Hungry Shark World türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Hungry Shark World ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Hungry Shark World crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *