Hitman 3 Türkçe Yama 2022 Güncel

Hitman 3 Türkçe yama ile sizlerin oyun zevkini daha keyifli hale getirmek istiyoruz. Hitman 3 Türkçe yama tamamen katılımsız olup, oyunun orjinal halini korumaktadır. Hitman 3 Türkçe yama son sürüm olup tüm bilgisayarlarda (win xp dahil) sorunsuz çalışmaktadır. Yapmanız gereken öncelikle oyunu satın aldıysanız steam üzerinden, satın almadıysanız ücretsiz kanallardan (epic game önerilmektedi) indirip yüklemelisiniz. Gerçekçi bir oyun zevkini kaçırmak istemiyorsan neyi bekliyorsun?

Hitman-3-Turkce-Yama-1 Hitman 3 Türkçe Yama 2022 Güncel
Hitman 3 Türkçe yama

Hitman 3’ün Türkçe yaması piyasaya sürüldü ve beraberinde yeni kıyafetler, görevler ve daha fazlasını getirdi. Bu devasa güncelleme, PC için tam VR desteği de içeriyor. IO Interactive, 20 Ocak’taki Year 2 çıkış tarihinden önce tüm yeni özellikleri ve ayrıntıları detaylandıracak. Hitman 3’e en yeni eklenen Elusive Target Arcade, klasik Elusive Target’a yeni bir bakış. Oyuncular, zor kabul edilen 11 geçmiş görevi deneyebilecekler.

Yama notlarında IO Interactive, bu güncellemenin oyuna yeni haritalar, hikayeler ve modlar getireceğinden bahsetmişti. Hitman 3 şu an itibariyle serinin en popüler oyunu haline geldi ve 2009’da piyasaya sürülmesinden bu yana sayısız güncelleme aldı. Ekim ayında, oyunun Yedi Ölümcül Günah genişlemesi Wrath piyasaya sürüldü. Yaklaşan Türkçe yaması Hitman dünyasını daha da genişletecek.

Türkçe yaması PlayStation 4, Xbox One ve PC’de mevcuttur. Oyunun en son sürümü 3.40 ve tüm platformlarda tüm oyuncular için geçerli olacak. Hataları düzeltecek, performansı artıracak ve yeni içerik ekleyecektir. Yamaya aşina değilseniz, en son değişiklikleri buradan okuyabilirsiniz. Oyunu bir süre oynadıktan sonra, Türkçe güncellemenin bu sorunlardan herhangi birini çözüp çözmediğini görebileceksiniz.

Yeni içeriğe gelince, oyun artık daha fazla donanıma ve planlamaya sahip olacak. Ayrıca, daha önce yalnızca PSVR olan PC VR’yi de destekleyecektir. Ayrıca Tembellik Mevsimi, Yedi Ölümcül Günahın 3. Yasası ve yeni Zor Hedefleri de içerecek. Yama şu anda tüm platformlar için mevcut ve PlayStation sahipleri hemen indirebilir. Bir Switch’iniz varsa, en son güncellemeyi indirmeyi unutmayın.

Hitman 3 Türkçe Yama 2022 Güncel Nasıl Kurulur?

Hitman-3-Turkce-Yama-2 Hitman 3 Türkçe Yama 2022 Güncel
Hitman 3 Türkçe yama

HITMAN 3 Türkçe yaması yeni teçhizat, yeni Zor Hedefler ve yeni haritalar sunacak. Oyun ayrıca, piyasaya sürüldüğünde daha önce PSVR’ye özel olan tam VR desteğine de sahip olacak. Hitman 3, yeni donanıma ek olarak Steam’de de mevcut olacak. Genişletme bağımsız bir oyundur, ancak üçleme, önceki oyunları oynamış olan oyuncular için bir paket olarak mevcuttur.

Türkiye yaması, oyun boyunca kalıcı olacak yeni teçhizatın ve eşyaların kilidini açacak yeni bir Elusive Target Arcade moduna sahip olacak. Zor Hedefler, oyuncuların tam oyunda deneyebilecekleri tek seferlik görevlerdir. Diğer yeni içerik, yeni silahlar ve oyun için daha fazla avantaj içerecek. Zor Hedefler, oyuncuların bunları tamamlayarak puan kazanmalarını sağlar.

HITMAN 3 Türkçe yaması oyuna bir dizi yeni özellik katacak. Yeni KESİNLİKLE aydınlatma modu, rastgele efektleri ortadan kaldıracak ve çiçeklenmeyi azaltacak, renk düzeltmesini iyileştirecek ve çevrimdışı modda kamera kaydını artıracaktır. Ayrıca kamera kayıtlarını çevrimdışı modda kaydedebilir ve saklayabilir ve modlu görevlerde özel puan alabilirsiniz. HITMAN 3 Türkçe Yaması tüm platformlarda mevcuttur. Oyununuzu tüm platformlarda 3.50 sürümüne güncelleyecektir.

HITMAN 3 Türkçe Yaması, oyunu oynamayı daha keyifli hale getirecek yeni özelliklere ve düzeltmelere sahip olacak. Ayrıca çevrimdışı deneyiminizi geliştirecektir. KESİN aydınlatma modu, çiçeklenmeyi ve diğer keyfi efektleri azaltacak ve oyunun gökyüzü kutularının kalitesini artıracaktır. Ayrıca çevrimdışı modda kamera kayıtlarını da kaydedebileceksiniz. HITMAN 3 Türkçe Yaması, modlanmış görevlerin puanını özelleştirmenize olanak tanır.

Hitman-3-Turkce-Yama-3 Hitman 3 Türkçe Yama 2022 Güncel

Türkçe yaması ayrıca yeni silahlar ve teçhizatlar da ekleyecek. Gördüğünüz gibi Türkçe yaması Hitman serisinin dördüncüsü. IO Interactive şu anda bir sonraki büyük güncelleme üzerinde çalışıyor. 2022 baharında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve oyuna yeni haritalar, hikayeler ve modlar ekleyecek. Epic Games Store’da bir yıllık ayrıcalıktan sonra Steam’de de satışa sunulacak.

Türkçe yama güncellemesi ile yeni Zor Hedefleri, Yedi Ölümcül Günahın 3. Yasasını ve daha fazlasını tanıtacak. Yeni ‘freelancer’ modu da ilkbaharda oyuna gelecek. Türkçe yamayı indirdikten sonra, IO Interactive Hitman 3’teki bir sonraki büyük güncellemeyi ortaya çıkaracak. Türkçe yaması oyuna bazı yeni başarılar ve içerikler getirecek.

Taktik Balıkçı Yaka, Hitman 3 oyuncuları için bir takım elbisedir. Envanterinizde görünecek ve herhangi bir yerde bulunabilecek. Bu kıyafeti herhangi bir Escalation’da kullanabilirsiniz ve düşmanlardan saklanmanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra Hitman 3’te de kullanabilirsiniz. Hitman 3 için de bu yamayı edinebilir ve en sevdiğiniz oyun mağazasından indirebilirsiniz. Oyunun Türkçe ve Rusça dil versiyonlarını içerir.

Diğer yamalar;

Hitman 3 Türkçe Yama 2022 Güncel indir

Hitman 3 Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Hitman 3 Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Hitman 3 Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Hitman 3 Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.