Hearts Of Iron 4 Four Türkçe Yama 2021

Hearts of Iron 4 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hearts of Iron 4 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.

Hearts of Iron 4 oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen aşağaıdaki yönergeleri takip ediniz.

img_6175dd13518f5 Hearts Of Iron 4 Four Türkçe Yama 2021
Hearts Of Iron 4 Türkçe Yama

Hearts of Iron IV’ün çıkışından önce Paradox Interactive, bir hayrandan gelen talep üzerine bir dizi Türkçe DLC yayınlayacaklarını duyurdu. Bu DLC’lerden biri de Osmanlı İmparatorluğu’nu ve oyuna dahil edilmesini getiren Turkish yamasıdır.

Bu DLC’yi Steam’de veya sitemizden indirebilirsiniz. DLC, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

Yama 24 Temmuz 2018’de yayınlandı ve 24 binden fazla indirildi.

Bu DLC, Macaristan, Bulgaristan ve Polonya gibi oynanabilir yeni ülkeleri veya II. Dünya Savaşı’na dahil olan Türkiye’yi tanıtıyor.

Ayrıca, Kemal’in Ordu Alayı ve Meşrutiyet gibi Osmanlı İmparatorluğu’ndan yeni birimleri de tanıtıyor.

Hearts of Iron 4 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Hearts of Iron 4 için bir yama yapabilen kişinin oyuna, oyunun DLC’lerine sahip olması ve İngilizce okuryazar olması gerekir. Ayrıca oyun dosyalarının değerlerini değiştirmek için toplu iş dosyalarının nasıl kullanılacağını ve programlama bilgisine sahip olmaları gerekir.

Hearts of Iron IV oyunu için bir Türkçe yama oluşturmasının birçok yolu vardır, ancak bu işlem için gerekli tüm bileşenlere erişmeleri gerekir.

Hearts of Iron 4 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Hearts of Iron IV yamasını kurmak oldukça basittir. indirmiş olduğunuz dosyaları belirtilen klasöre atmanız yeterli olacaktır. Başka bir eklenti kurduysanız eğer farklı sorunlar çıkartabilir. Öncelikle bu eklentileri kaldırmanız gerekmektedir. Eklentileri kaldırmanın en basit yolu almış olduğunuz yedekleri geri klasörlere atmaktır ancak yedek almadıysanız oyunu tekrar kurmanız gerekmektedir.

Hearts Of Iron 4 Four Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

img_6175dd36a3f5a Hearts Of Iron 4 Four Türkçe Yama 2021
Hearts Of Iron 4 Türkçe Yama

Hearts of Iron 4 Türkçe Yama Nereye Atılır?

Cevap, aşağıdaki adımları kullanmaktır: 1. İndirdiğiniz “heart of iron 4.exe” veya “heart of iron 4 steam.exe” adlı dosyayı bulun 2. Genellikle “C: \Program Dosyaları(x86)\Steam\steamapps\ortak”. 3. Steam klasörüne girdikten sonra, dosya yolunun İngilizce olarak ayarlandığından emin olun, örneğin “C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\heart of iron 4”. 4. Iron 4 simgesinin kalbini Steam klasör simgenizin üzerine sürükleyip bırakın; doğru şekilde kurulmalıdır.

Hearts of Iron 4 Türkçe Yama 2018

Hearts of Iron IV, sizi 2. Dünya Savaşı yolculuğuna çıkaracak destansı bir strateji oyunudur. Oyun 2009’da yayınlandı ve sonunda Linux için mevcut. Paradox Development Studio tarafından geliştirilmiştir ve serinin dördüncü bölümüdür. 2018 yılında çıkan yamada bir çok sorunlarla karşılaşılmış hatta bir çok kullanıcı bu yamadan dolayı oyunu silip tekrar yüklemek zorunda kalmıştır.

img_6175dd4a760af Hearts Of Iron 4 Four Türkçe Yama 2021
Hearts Of Iron 4 Türkçe Yama

Hearts of Iron 4 Türkçe Yama 2019

hearts of iron 4 türkçe yama 2018 hatalarından dolayı 2019 yılında yeniden bir türkçe yama düzenlenmiştir ve yeni çıkan yamada windows 64bit bilgisayarda kasma, donma veya hiç açılmama gibi sorunlara yol açmıştır. Bir çok kullanıcı yine bu sorunlardan dolayı şikayetlerini dile getirmiş ise de uzun bir süre yama çalışmaması yapılmamıştır ancak sitemizde indirmekte olduğunuz yama %100 orjinal ve 2021 sürümüdür. Sorunsuz bir yama için sitemizden indirebilirsiniz.

Hearts Of Iron 4 Türkçe Yama Steam

Hearts Of İron 4 Türkçe yamaları üste gördüğünüz şekilde yapılmaktadır. Bunun bir çok yolu olmasına rağmen Steam alanında zorlanmaktadır. Eski yamaların çoğu steam de çalışmamakla birlikte güncel yama artık çalışmaktadır. Steam üzerinden indirmiş olduğunuz oyunun klasörüne atmanız yeterli olacaktır. Yama ile ilgili sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz. Teknik ekibimiz bu durum için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

 

Hearts Of Iron 4 Four Türkçe Yama 2021 indir

Hearts Of Iron yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Hearts Of Iron türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Hearts Of Iron ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Hearts Of Iron crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *