GTA San Andreas Türkçe Yama 2021

GTA San Andreas Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. GTA San Andreas Türkçe Yama kurulumu oldukça basittir.

GTA San Andreas Türkçe Yama oyununu Rockstar veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

Grand Theft Auto: San Andreas, Rockstar North tarafından geliştirilen bir açık dünya aksiyon-macera video oyunudur. Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: Chinatown’dan sonra ana Grand Theft Auto serisinin sekizinci oyunudur. İlk olarak PlayStation 2 için ve daha sonra Eylül 2021’de Xbox ve Wii için piyasaya sürüldü. Oyun, kahramana “…ners” adı verilen yeni bir kötü adam grubuna karşı savaşta yardımcı olması gereken bir grup subayının hikayesini anlatıyor. Bu oyun hem eleştirmenlerden hem de hayranlardan olumlu eleştiriler aldı ve oynaması hala eğlenceli ve heyecan verici bir oyun olduğunu kanıtladı.

GTA San Andreas Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Bu oyunda, “Ceket” olarak adlandırılan hikayenin kahramanı, iskelenin altındaki bir deliğe düşmüş ve onu takip eden köpekbalıkları ve fareler tarafından suyun altında hapsolmuştur. Neyse ki, yardımcısı tarafından kurtarıldı – tek cankurtaran botu “nerlerden” biri tarafından yok edilen küçük bir uçak. Şimdi LS olarak bilinen yardımcı, Ceket’in karaya geri dönmenin bir yolunu bulmasına yardım etmeyi teklif ediyor, ancak yol boyunca oldukça büyük ve kısır köpekbalıkları da dahil olmak üzere bazı komplikasyonlar var. LS’nin ayrıca oyunun “ner” ekibinin bir üyesi olan Po adında bir arkadaşı var. Birlikte, Narklar için bir silah sevkiyatının çalınmasını önlemeli ve San Andreas sivillerini köpekbalıklarından korumalıdırlar.

Serideki önceki oyunlardan farklı olarak (GT: San Andreas ve GT: New Orleans), bu oyunda sürüş yok. Tüm dövüşler, oyunun hikayesinin temelini oluşturan “ners” ve “thugs” çeteleriyle yakın ve kişisel olarak gerçekleşir. Örneğin, Loco adlı ana karakterlerden biri, aslında korkunç bir şekilde anti-sosyal karakter olan Juice tarafından yönetilen Nark ekibinin bir üyesidir. Oyuncu, yerel rıhtımları ele geçiren bir grup Bloods ve Tases’i yenmesinde ona yardım etmelidir. Oyundaki diğer tüm çeteler gibi, GTA San Andreas’taki çetelerin de kendi özelliklerine sahip olduğu ve bu nedenle oyuncuların çeşitli çeteler arasında farklı kişilik tipleri görmeyi bekleyebilecekleri belirtilmelidir.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

GTA San Andreas Türkçe Yama 2021 indir

GTA San Andreas yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak GTA San Andreas türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. GTA San Andreas ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca GTA San Andreas crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *