GTA San Andreas APK indir 2022

GTA San Andreas APK indir 2022

GTA San Andreas APK hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. GTA San Andreas APK 2022 kurulumu oldukça basittir.
GTA San Andreas APK ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.

APK size ne sağlar?

Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_61ddff664b7b0 GTA San Andreas APK indir 2022

Genel Bilgiler;

Carl Johnson, beş yıl önce Los Santos San Andreas’tan uyuşturucu ve çete şiddeti ile kendini harap eden bir şehirde yaşamanın baskısından kaçtı. Filmstars ve milyonerler bayi ve çete önlemek deneyin. Şimdi 1990’ların başında Carl eve dönmek zorunda. Annesi öldürüldü, ailesi kargaşa içinde ve tüm çocukluk arkadaşları felakete doğru gidiyor.

Yozlaşmış polisler onu tutuklamak ve cinayet ile yaşadığı dönüşünde onu şarj edin. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları ele geçirmek için San Andreas’ta bir yolculuğa çıkar. RockstarGames, bugüne kadarki en büyük mobil sürümünü getiriyor. Tüm San Andreas eyaletinin yanı sıra üç ana şehri olan Los Santos San Fierro ve Las Venturas’ı kapsayan devasa bir açık dünyaya sahiptir.

GTA San Andreas APK indir 2022 Nasıl Kurulur?

img_61ddffcfdc045 GTA San Andreas APK indir 2022

Oyun, gelişmiş görsel doğruluğa ve 70 saatten fazla oynanışa sahiptir. Grand Theft Auto sanandreasözellikleri arasında;

* Gelişmiş aydınlatma ve geliştirilmiş karakter modelleri de dahil olmak üzere yüksek çözünürlüklü, yeniden düzenlenmiş grafikler bulunur.

* Tüm Rockstar Social Club Members mobil cihazlarınızda oynamak için bulut kaydetme desteği. Çift analog çubuk kontrolleri, tam kamera ve hareket kontrolüne izin verir. Üç kontrol seçeneği ve özelleştirilebilir kontroller vardır. Düğmeleri yalnızca ihtiyaç duyulduğunda görüntüleyebilirsiniz. Bazı Bluetooth ve USB gamepad’lerin yanı sıra MoGa Kablosuz oyun denetleyicileri ile uyumludur.

* Daldırma dokunsal efektleri ile uyumludur. Ayarlanabilir grafik ayarları, görsel deneyiminizi özelleştirmenizi sağlar.

img_61ddffdc6fec4 GTA San Andreas APK indir 2022

Desteklenen diller: ingilizce, Türkçe Fransızca ve italyanca. Diğer uygulamaları kapattıktan sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı öneririz. Desteklenen aygıtlar hakkında daha fazla bilgi için andcompatibility,pleasesee:http://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200251868-San-Andreas-Mobile- War Drum Studios www tarafından geliştirilen SupportMobileVersion.koğuş stüdyoları.comFindout daha fazlası: www.rockstargames.com Seevideos:www.youtube.com/rockstargames Followus:www.facebook.com/rockstargames www.twitter.com/rockstargames

GTA San Andreas APK indir 2022 indir

GTA San Andreas yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak GTA San Andreas türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. GTA San Andreas ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca GTA San Andreas crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *