GTA 5 Türkçe Yama

Bu yama ile birlikte Grand Theft Auto 5 adlı güzide oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Çeviri oyunun Steam, Epic Games, Rockstar Games Launcher ve diğer sürümleri ile uyumlu çalışmaktadır.

KURULUMU:

OpenIV programını indirin, bilgisayarınıza kurun ve açın. GTA V’in “Windows” platformunu seçin. GTA V dizinini sorduğunda GTA V’in bilgisayarda kurulu olduğu dizini seçin.

Adım 2: Program açıldığında, yukarıdaki menüden “Tools” sekmesine gelip “ASI Manager“a tıklayın. Açılan pencerede “ASI Loader” ve “OpenIV.ASI” için “Install” tuşuna tıklayarak ikisini de kurun, onay penceresi çıkarsa onaylayın.

Adım 3: Tekrar “Tools“a gelip “Package Installer“a tıklayın. İndirmiş olduğunuz “.oiv” uzantılı yama dosyasını seçin, “Install“a tıklayın. Ekrana klasör seçenekleri geldiğinde “mods folder” seçeneğini seçin ve kurulumu başlatın.

GTA 5 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

GTA-5-Turkce-Yama-1-1024x576 GTA 5 Türkçe Yama
GTA-5-Turkce-Yama-2-1024x576 GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 Türkçe Yama indir

GTA 5 Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak GTA 5 Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. GTA 5 Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca GTA 5 Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *