FS 18 APK 2022 Güncel

FS 18 APK 2022 Güncel

FS 18 APK hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. FS 18 APK 2022 kurulumu oldukça basittir.
FS 18 APK ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.

APK size ne sağlar?

Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_61de0869532fc FS 18 APK 2022 Güncel
FS 18 APK

Genel Bilgiler;

Farming Simulator 18, modern bir çiftçi olmanızı sağlar!

Geniş bir açık dünyayı keşfedebilir, farklı mahsuller toplayabilir, hayvanlarınıza (inek, koyun ve keçi) bakabilir ve hatta ormancılığa katılabilirsiniz.

FS 18 APK 2022 Güncel Nasıl Kurulur?

Sektördeki en güvenilir markalardan bazılarının modelleri de dahil olmak üzere 50’den fazla tarım aracı ve makinesi mevcuttur: Challenger ve Fendt, Massey Ferguson ve Valtra. Şeker pancarı, patates, buğday ve kanola ile mısır ve ayçiçeklerini ilk kez hasat etmek için yepyeni ekipmanı kullanabilir ve kullanabilirsiniz.

img_61de087873062 FS 18 APK 2022 Güncel
FS 18 APK

Farming Simulator 18, zengin ve güçlü bir simülasyon deneyiminin yanı sıra geniş bir açık dünya ve yenileri de dahil olmak üzere çeşitli araçlar sunar.

Farming Simulator 18 özellikleri: * En büyük Tarım Makinaları üreticilerinden Realistictractors ve kamyonlar * * Bitki ve hasat * Yeni ön yükleyici ekleri taşınması balya veya * sonuçlarınızı geliştirmek * 3D grafikler * arkadaşlar ile yerel çok oyunculu mod * sizin seçtiğiniz herhangi bir hedef için araç sürücüsünü Yönetmek. Kereste için seçenekleri artırmak. Kar yapmak için süt ve kereste satmak.

Tüm özellikler ve daha fazlası sizin indirmenizi bekliyor.

img_61de08875e1df FS 18 APK 2022 Güncel
FS 18 APK

FS 18 APK 2022 Güncel indir

FS 18 APK yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak FS 18 APK türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. FS 18 APK ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca FS 18 APK crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *