Final Fantasy XV Türkçe Yama – 2021

Final Fantasy XV oyununu indireceğiniz Final Fantasy XV Türkçe yama ile birlikte Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Mart 2018 tarihinde oyun severlerle buluşan sevilen serinin şimdilik son çıkan oyunu Steam üzerinde 22 binden fazla olumlu eleştiri almıştır.

Kurulum için arşivden çıkan dosyayı FFXV\datas\common klasörüne aktarın.

Final-Fantasy-XV-Turkce-Yama-1 Final Fantasy XV Türkçe Yama - 2021

Final Fantasy XV, Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan aktif bir aksiyon rol yapma oyunudur. Final Fantasy serisinin on beşinci taksiti, ilk olarak 2021’in sonlarında PlayStation 4 ve Xbox One, 2021’in başlarında Nintendo Switch ve 2021’in başlarında PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Bu oyunda oyuncu, Noctis Lucis’in kontrolünü ele geçirecek, kendi ölümünü ve dünya tanrılarının ölümünü aramakla görevlendirilmiş efsanevi bir sihirdar. 

Final Fantasy XV Türkçe Yama – 2021 Nasıl Kurulur?

Final-Fantasy-XV-Turkce-Yama-2 Final Fantasy XV Türkçe Yama - 2021

Bir başka tanıdık Final Fantasy teması, dizinin erkek kahramanı Prompto’nun temasıdır. Melek kanatlarının kaynağı olduğu söylenen eşsiz yeteneklere sahip genç bir çocuk. Prompto, Final Fantasy XV oyunu ve serisi boyunca ortaya çıkan birçok kadın karakter tarafından çok sevimli olarak görülebilir. Oyunun bu yönü nedeniyle, oyun özellikle bu yılın başlarında Kuzey Amerika ve Avrupa’da piyasaya sürüldüğünde başarılı oldu. Prompto, bir başka ana karakter olan Lunestra’nın babası ve oyunun ana etkinliklerinin önde gelen katılımcısı olması nedeniyle Final Fantasy klanının da önemli bir parçasıdır.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Final Fantasy XV Türkçe Yama – 2021 indir

Final Fantasy XV yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Final Fantasy XV türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Final Fantasy XV ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Final Fantasy XV crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. ahmey

    google çevirisiylemi yapılmış acaba?

  2. FivX

    Oyun Türkçe oldu sağ olun.

  3. Emir

    Gerçekten çalışıyor teşekkürler.