Final Fantasy VII Türkçe Yama 2021

Final Fantasy VII oyunu sizlerle kısa süre öncesi buluştu ve bizde Final Fantasy VII Türkçe yama ile üzerimize düşen görevi yerini getirdik. Oyunu %100 Türkçe oynayabilirsiniz. Steam, Playsatation veya diğer platformlardan indirip oynayabilirsiniz.

ff1-1024x650 Final Fantasy VII Türkçe Yama 2021

Final Fantasy VII’de Türklerin karşılaşma arayışı adı verilen isteğe bağlı bir görev var. Losttime kasabası inşa edildikten sonra elde edilebilir. Türkler, Final Fantasy VII’nin araştırma bölümünün adına benzer şekilde, Genel İşler Departmanı’nın Soruşturma Departmanı’nın resmi olmayan ana takma adıdır. Bu sefer şehirde bazı ek düşmanlar olacak ve Iceberg, Bubbleblossom, Phoenix Staff, Dark Knight Helmets ve Buster Sword gibi size sunulan en yeni silahları ve zırhları kuşanmanız önerilir.

Final Fantasy VII Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

ff3-1024x576 Final Fantasy VII Türkçe Yama 2021

Araştırmanızın bu bölümüne başlamadan önce bir Final Fantasy VII yaması edinmeniz gerekecek. Yama, ücretsiz deneme sunan Idea Factory International adlı bir şirketten edinilebilir. Yamayı yüklediğinizde, oyuncunun paleti Final Fantasy VII’deki gibi görünecek, ancak siyah yerine beyaz arka plana sahip olacak. Değişiklikler çok ince ve küçüktür, ancak kalkanınızı daha benzersiz bir şeye değiştirmek isteyebilirsiniz. Örneğin, Bulut’un Sektör X’in lideri olduğu zamandaki kalkanına benzeyen mavi bir kalkanınız olabilir.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Final Fantasy VII Türkçe Yama 2021 indir

Final Fantasy VII yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Final Fantasy VII türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Final Fantasy VII ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Final Fantasy VII crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *