Far Cry 3 Türkçe Yama İndir %100 Çalışır!

Far cry 3 türkçe yama indir dosyası %100 çalışır versiyonu ile eklenmiştir. Far cry 3 türkçe oyunu, Ubisoft’un ünlü serisinin 3. devamıdır. Far Cry 3‘ü oyun çeviri ve rockerdem tarafından hazırlanan bu yama ile Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Far Cry 3 Türkçe Yama Kurulumu


Dosyalar içerisinde yer alan uygulama adlı metin belgesinden yardım alabilirsiniz.

Ubisoft’un Far Cry 3 oyunu hakkında teknik destek almak isterseniz de aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
https://support.ubisoft.com/tr-TR/Games/2590?platform=38

Far Cry 3 Yaması, bu oyun için yayınlandı. Bu yama basit ve oyunu kolaylaştırıyor. Temelde yama oyunda herşeyi yapmayı amaçlar, böylece oyununuz çok daha akıcı ve zevkli olur. 

Far Cry 3 oyun yaması, oyundaki karakterler için eksik dokuları ve ağları ekler, bu da karakterinizin oyunda sahip olacağı tüm doğru ekipman, silah ve yeteneklere sahip olacağı anlamına gelir. Yine de sahip olabileceğiniz bazı ekipman ve silahların oyunda yanlış yerde yerleştirilmiş olması da yamaların kullanılma sebepleri arasındadı. Bunu düzeltmek için Far Cry 3 oyununda eksik olan dosyaları bulmanız ve ardından bunları yenileriyle değiştirmeniz yeterlidir.

Far Cry 3 türkçe yama dosyası, oyuna bazı heyecan verici özellikler ekliyor. Örneğin, Mafya Savaşları özelliği yeni üyeler almanıza izin verir. Bu türkçe yamayı kullanmanın hızlı seviye atlamak, farklı başlangıç ​​noktalarından seçim yapabilmek ve yeni üyeler alabilmek gibi çeşitli avantajları vardır. Tüm bu özellikler Far Cry 3 oyunu çok daha heyecanlı hale getiriyor.

Bu Far Cry 3 yaması, grafikleri ve sesleri iyileştirir. Karakter oluşturma süreci, karakterinizin yüz görünümünü değiştirmenize izin vererek size daha fazla seçenek sunar. Saç stilinin yanı sıra ten rengini de değiştirebilirsiniz. Bu yeni seçeneklerle Far Cry 3 artık daha gerçekçi görünüyor.

Far Cry 3 Türkçe Yaması oyuna birçok yeni şey katıyor. Örneğin, artık çeşitli zorluk seviyeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu çok önemlidir çünkü bu yama istediğiniz zorluk seviyesini seçmenize izin verir. Aynı zamanda size birçok farklı zorluk seçeneği sunar. Far Cry 3 türkçe yama dosyasını hemen indirmeniz kesinlikle önerilir.
Ayrıca Far Cry 2 Türkçe Yama dosyası için linke tıklayınız.

Far Cry 3 Türkçe Yama İndir %100 Çalışır! indir

Far Cry 3 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Far Cry 3 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Far Cry 3 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Far Cry 3 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *