Dream League Soccer APK 2022

Dream League Soccer APK 2022

Dream League Soccer APK hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Dream League Soccer APK kurulumu oldukça basittir. Dream League Soccer APK ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.
APK size ne sağlar?
Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_622274210047d Dream League Soccer APK 2022
Dream League Soccer APK

Genel Bilgiler;

Soccer Stardom’a giden yolda zafere doğru ilerlerken Dream League Online ile gökyüzüne ulaşın! 3.500’den fazla FIFPro™ lisanslı oyuncudan hayalinizdeki takımı kurun ve dünyanın en iyi futbol kulüplerine karşı sahaya çıkın! Tam 3D hareket yakalamalı oyuncu hareketlerinin, sürükleyici oyun içi yorumların, takım özelleştirmelerinin ve çok daha fazlasının tadını çıkarırken 8 bölüm boyunca yükselin. Bu, gezegendeki en iyi takımı kurma şansınız.

Dream League Soccer 2022’de favori futbol takımınız Dream FC’nin kontrolünü elinize alın! Yeni Oyuncular toplayın, Stadyumunuzu yükseltin ve Soccer Super Stardom’a giden yolda zafere doğru ilerlerken takımınızı eğitin!

Dream League Soccer APK 2022 Nasıl Kurulur?

Dream League Soccer burada ve her zamankinden daha iyi! Bildiğimiz şekliyle futbol değişti ve bu, gezegendeki en iyi takımı kurmak için SİZİN şansınız. Gerçek FIFPro™ lisanslı süper yıldızları işe alın, kendi stadyumunuzu inşa edin ve Soccer Stardom’a giden yolda zafere doğru ilerlerken Dream League Online ile Dünyayı ele geçirin!

img_6222742b6930f Dream League Soccer APK 2022
Dream League Soccer APK

Dream League Soccer, yeni görünümü ve yepyeni özellikleriyle sizi aksiyonun tam ortasına koyuyor! 3.500’den fazla FIFPro™ lisanslı oyuncudan hayalinizdeki takımı kurun.

Dream League Soccer 2022 (DLS 2022), inanılmaz derecede popüler futbol oyununun en son sürümüdür ve sizi bir sonraki seviyeye taşıyacak yepyeni özelliklerle doludur.

4.000’den fazla oyuncu arasından hayalinizdeki takımı kurun veya favori oyuncunuzun etrafında kurun – istediğiniz oyuncuyu seçebilirsiniz! Takımınızı bir araya getirdiğinizde, onları dünyanın dört bir yanından kulüplere karşı rekabet etmek için sahaya götürün – ve biz bunu kastediyoruz: dünyadaki her ülke temsil ediliyor. Gerçekleşen bir fantezi ligi.

img_622274353ba88 Dream League Soccer APK 2022
Dream League Soccer APK

DLS 2022 oynadığınızda, kullanımı her zamankinden daha kolay olan yenilenmiş bir görünüm ve geliştirilmiş kontroller gibi yeni eklemeler fark edeceksiniz. Grafikler her zamankinden daha gerçekçi; aslında, gerçekte gerçek olmadan olabilecekleri kadar gerçektirler. Onları gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız – inanmadığımızı biliyoruz!

Tam 3D hareket yakalamalı oyuncu hareketlerinin, sürükleyici oyun içi yorumların, takım özelleştirmelerinin ve çok daha fazlasının tadını çıkarırken 8 bölüm boyunca yükselin. Güzel oyun hiç bu kadar iyi olmamıştı!

Dream League Soccer 2022: artık sadece bir oyun değil!

Dream League Soccer APK 2022 indir

Dream League Soccer yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Dream League Soccer türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Dream League Soccer ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Dream League Soccer crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *