Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama 2021

Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Disney Pixar Cars 2 oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_618fd00ee8430 Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama 2021
Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama

Yeni kullanıcıların, Project Cars çevrimiçi hizmetine bağlanmak için en son yama vr iyileştirmelerini kullanmaları önerilir. Bu, Project Cars 2 için resmi destek programıdır. Mevcut pCard kullanıcıları, Project Cars 1 ile çalışan önceki ortak uygulamalarının oyunda hala kullanılmasına izin vermek için oyunlarındaki uyumluluk seçeneğini etkinleştirerek onu kullanmaya devam edebilirler. Bunu etkinleştirmek için “ağ” ayarına gidin, “Değiştir”e tıklayın ve ardından “uyumlu indirmeler”i seçin. Bundan sonra, mevcut indirmelerin bir listesi gösterilecektir.

Yama yapıldıktan sonra oyunu oynamaya devam etmek isteyenler için, yukarıdaki prosedürün aynısı olan “yama yükleme” adı verilen bir seçenek mevcuttur. Tek fark, şimdi geliştiricininki yerine varsayılan kurulumlarınızı yüklemenizdir. Ancak, varsayılan ayarları değiştirirseniz oyununuzun yeni güncellemelerle uyumluluğunu da değiştireceğinizi unutmayın. Bu nedenle, oynamaya devam etmek istiyorsanız, her zaman özel kurulumunuzu yüklemelisiniz. Bunu yapmak için ana menünün “ui” alanına gidin ve “Load Save” adlı bir düğme arayın, ardından ona basın.

Kilitlenmeyi düzeltmek için bir şey yapmamız gerekiyor – grafik kartı sürücülerimizi güncelleyin. Grafik kartınız yepyeniyse ve herhangi bir güncelleme almadıysa, eski olacaktır ve yalnızca “hesion hatası” almanıza neden olacaktır. Kartlarınızın hala optimum performansta çalıştığından emin olmak için önce bunu yapmalısınız. Ve bu işe yaramazsa, o zaman bir şey daha yapmamız gerekiyor: hafızayı boşa harcayan gereksiz özellikleri devre dışı bırakın. Ve bu önemlidir, çünkü Project Cars 2’deki bazı “hatalar”, örneğin rakibinizin size çarpması ve arabanın kontrolünü kaybetmesine neden olması gibi bellekle ilgilidir.

Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Bu sorunu çözmek için seçenekler menüsüne gidin ve şu seçenekleri arayın: Seçenekler, Oyun sekmesi, Çok Oyunculu Seçenekler. Burası, diğer tüm çok oyunculu seçenekleri kapatabileceğiniz ve aşağıdakini açabileceğiniz yerdir: Auto Race Formation Lap. Bunu yapmak pit stopta hasar almadan pit yapmanızı ve böylece yarışı kazanmanızı sağlayacaktır.

img_618fd0b0dc845 Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama 2021
Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama

Ayrıca şampiyonluk yarışını kazanmak için yapabileceğiniz bir diğer şey de lastiklerinizi ayarlamaktır. Yetersiz veya fazla şişirilmiş bir lastiğiniz varsa, manevra kabiliyetinizi ve hızınızı etkiler. Aşırı şişirilmiş iki lastiğiniz varsa, aracınızın performansını düşürür, bu nedenle bunları bir an önce değiştirseniz iyi olur. Aracınızın alet kutusunda, lastiklerinizi değiştirmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir simge vardır – lastik basıncı (galon başına pound) ve yakıt (saatte galon).

 

Bu sorunu çözmek için yapabileceğiniz bir sonraki adım, arabanızı bir tamirciye götürmek. Aracınız çok hasarlı değilse, aracınızı bir garaja götürüp orada kontrol ettirebilirsiniz. Öte yandan, arabanız tamir edilemez durumdaysa, dört lastiği ve radyatör hasarını derhal değiştirmeniz gerekir. Radyatör hasarı aracınızın aşırı ısınmasını önleyecek ve genel performansınızı ve aracınızın güvenilirliğini etkileyecektir.

 

Tüm bu kontrolleri yaptıktan sonra sizlere bahsetmek istediğim bazı son ipuçları var. Aracınızın yol tutuşunda, frenlemesinde, çekişinde veya hızında herhangi bir gelişme görmüyorsanız, dört lastiği ve radyatör hasarını değiştirmenizi tavsiye ederim. Son bir ipucu olarak, her zaman kurulumunuzu ayarlamak için biraz çaba sarf etmeye çalışın. Bazı önemli kazanımlar elde ettiğinizi biliyorsanız, devam edebilir ve biraz daha iyileştirme yapabilirsiniz. Çok fazla geliştiğinizi hissetmiyorsanız, stok kurulumuna bağlı kalmanız gerekir.

 

Disney Pixar Cars 2 Türkçe Yama 2021 indir

Disney Pixar Cars yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Disney Pixar Cars türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Disney Pixar Cars ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Disney Pixar Cars crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *