Deltarune Türkçe Yama 2021

Deltarune Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Deltarune Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Deltarune oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_6168c31c97e5b Deltarune Türkçe Yama 2021
Deltarune Türkçe Yama 2021

Deltarune, sanatçı ve web tasarımcısı Toby Fox tarafından yaratılmış bir oyundur. Bir önceki oyunu Undertale’nin devamı niteliğindedir. Deltarune’un oynanışı, oyuncunun yan kaydırma eylemi ve rol yapma bileşenleri ile bir yeraltı dünyasında dolaşmasını içerir. Oyuncu ayrıca oyundaki canavarlarla savaşabilir ve onları kurtarmaya veya yenmeye çalışabilir.

Türkçe Yama, Unlucky Cat Games for Steam tarafından oluşturulmuş, Türkçe dil desteği ekleyen ve Deltarune’un orijinal İngilizce versiyonundaki bazı hataları ve yazım hatalarını düzelten bir moddur.

Deltarune Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Bu yamanın özellikleri şunlardır: 1) Türkçe dil desteği eklenmesi; 2) bazı hataların düzeltilmesi; 3) yazım hatalarını düzeltmek; 4) Undertale’den müzik eklemek; 5) oyuncuların müziği kapatmasına izin vermek

img_6168c33e118dd Deltarune Türkçe Yama 2021
Deltarune Türkçe Yama 2021

Deltarune için Türkçe Dil Paketi – Türkçe çeviri

Deltarune, zorlu bulmacalar ve sağlam karakter özelleştirmesi içeren, anlatı odaklı bir RPG’dir.

Oyun, Steam’de yayınlanacak olan Mehmet Karaaslan tarafından Türkçe’ye çevrildi.

Steam’de Deltarune

Deltarune Itch.io’da indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak birçok kişi Steam’i kullanmanın rahatlığı nedeniyle Steam’de istiyor.

Birçok kişi Deltarune’u Steam’de görmek istiyor çünkü bu çevrimiçi bir oyun ve oynamak için Steam uygulamasını kullanmak istiyorlar. Ayrıca oynaması da ücretsizdir, böylece herkes herhangi bir para harcamadan indirebilir. Ancak, pek çok kişi bu öneriye açık fikirli değil çünkü Newgrounds’ın Valve gibi “kurumsal” kuruluşlardan ayrı kalmasını istiyorlar.

Deltarune Türkçe Yama 2021 indir

Deltarune Türkçe Yama yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Deltarune Türkçe Yama türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Deltarune Türkçe Yama ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Deltarune Türkçe Yama crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *