Dark Souls: Remastered Türkçe Yama 2021

Dark Souls: Remastered oyunu severleri için hazırladığımız bu yama ile Dark Souls: Remastered Türkçe yama eklentisi ile %100 Türkçe yapabilirsiniz. Çeviri Steam ve diğer sürümlerle uyumludur.

do-1024x576 Dark Souls: Remastered Türkçe Yama 2021

Dark Souls: Kendinizi Cehenneme Hazırlayın, aynı adlı başarılı PC oyununa dayanan hayran yapımı bir video oyunudur. Yapılan oyun, Xbox One ve PlayStation 4 oyunu olarak yeniden düzenlendi ve orijinalinden daha da heyecan verici olmayı vaat ediyor. Souls oyun serisine aşinaysanız, yeni oyundan ne bekleyeceğinizi bileceksiniz.

do1 Dark Souls: Remastered Türkçe Yama 2021

Dark Souls: Resisted, uçuruma düşen Lordvesse olarak oynadığınız birinci şahıs aksiyon oyunudur. Oraya düşmesinin bir nedeni var – oyunun ana patronunu yenebilecek güçlü ruhları aradı. Ancak çok geçmeden ruhunun bir kafese hapsolduğunu ve çevresinde onu yakalamak ve silah olarak kullanmak için bekleyen daha fazla düşman olduğunu fark eder. Yardım ararken tüm tuzaklardan ve tehlikeli yaratıklardan kaçındığınızdan emin olarak bu oyunda yolunuzu bulmanız gerekecek. 

Dark Souls: Remastered Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

do2-1024x768 Dark Souls: Remastered Türkçe Yama 2021

Dark Souls: Resisted bazı harika görsel efektler içeriyor. Bunun nedeni oyunun yüksek çözünürlükte çizilmesidir. Çok net görünüyor ve dokular ve ten tonları çok pürüzsüz. Bununla birlikte, yüz ifadeleri biraz hantal ve bazen düzgün şekilde canlandırılmamış gibi görünüyor.

do3-1024x576 Dark Souls: Remastered Türkçe Yama 2021

Dark Souls: Resisted’ın büyük bir zorluk seviyesi var. Bu oyunun önceki sürümlerini oynadıysanız, yeni bölümlere adapte olmakta herhangi bir sorun yaşamazsınız. 

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Dark Souls: Remastered Türkçe Yama 2021 indir

Dark Souls: Remastered yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Dark Souls: Remastered türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Dark Souls: Remastered ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Dark Souls: Remastered crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *