Control Ultimate Edition Türkçe Yama 2021

Control Ultimate Edition Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Control Ultimate Edition Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Control Ultimate Edition oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

Control-Ultimate-Edition-Turkce-Yama-1 Control Ultimate Edition Türkçe Yama 2021
Control Ultimate Edition Türkçe Yama

Control Ultimate Edition Türkçe Yama , Epic Games tarafından geliştirilen ve Cryptic Studios şirketi tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Çok beğenilen Rogue benzeri devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Unreal Tournament’ın taksitlerinden biridir. Oyunun hikayesi iki ülke, Türkiye ve Yunanistan arasındaki jeopolitik rekabet etrafında dönüyor. Yunanistan’ın siyasi sistemini bozmaya ve ülkeyi ele geçirmeye çalışan “Sendika” adlı uluslararası bir terör örgütünün rolüne giriyorsunuz.

Bu oyun, bir video oyununda gördüğüm en yoğun dövüş sahnelerinden birine sahip. Seviyeler arasında ilerlemek için ateş edebilir, bıçaklayabilir, silah kullanabilir, hareket eden her şeyi patlatabilirsiniz. Haritalar güzel tasarlanmış ve oyunda ilerledikçe kullanabileceğiniz birçok silah ve eşya var.

Control-Ultimate-Edition-Turkce-Yama-2 Control Ultimate Edition Türkçe Yama 2021
Control Ultimate Edition Türkçe Yama

Oyunun en heyecan verici özelliklerinden biri oyununuzu hızlandırmak için bir “türk yaması” kullanmaktır. Bir “Türk yaması”, temel olarak, oyununuzun daha fazla donanım kaynağı kullanarak daha hızlı çalışması için oyun ayarlarını değiştiren bir yazılım aracıdır. Bu özellik, oyunun en son yamasında yeni eklendi ve oyunun performansının büyük ölçüde iyileştirilmesine yardımcı oldu.

Control Ultimate Edition Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

 

Türkçe yamayı kullanabilmek için indirmeniz ve ardından sisteminize kurmanız gerekmektedir. Ancak Türkçe yama oyunun yalnızca ABD, İngiltere ve Avustralya sürümleri için mevcut. Bu, bu ülkelerin dışında yaşıyorsanız, haksız bir avantaj elde etmek için Türk yamasını kullanamayacağınız anlamına gelir. Oyunun Control Ultimate Edition kopyası için Türkçe yamayı edinmenin birkaç farklı yolu var, ancak en kolay yöntem basitçe “Oculoplasty” adlı bir programı kullanmak. Bu araç, oyunu satın aldığınız orijinal programın bir parçası olarak bulunur ve yama dosyalarını orijinal CD’nizden oyunu oynamak için kullanacağınız PC’ye aktarmanıza olanak tanır.

Control-Ultimate-Edition-Turkce-Yama-3 Control Ultimate Edition Türkçe Yama 2021
Control Ultimate Edition Türkçe Yama

Bu, çoğu durumda işe yarayacaktır, ancak değilse, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Öncelikle Control Ultimate Edition diskinizi bilgisayarınızın CD sürücüsüne takarak oyunun doğru şekilde kurulduğundan emin olmalısınız. Ardından klavyenizdeki “Başlat” düğmesine tıklayarak “Oküloplasti” adlı programı açın. Bu, programın ana menüsünü açar ve bu da bilgisayarınızdaki çeşitli ayarları değiştirmenize olanak tanır. Oyun kontrolünüzü tanımıyorsa, faredeki “sıfırla” düğmesine basın ve ardından “Tamam” ı tıklayın.

Son olarak oyunun Türkçe dosyasını bilgisayarınıza indirin. Bu tamamlandığında, dosyayı masaüstünüze kaydedin. Bu, oyunu istediğiniz zaman başlatabilmenizi sağlayacaktır – ancak çevrimiçi oynamak için oyun kurulumuna sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Başlamak için ana menüdeki “buhar” düğmesine tıklayın. Oyuna giriş yapabilmek için “Oynat” düğmesini seçmek ve ardından normalde yaptığınız gibi oynamak en iyisidir.

 

Control Ultimate Edition Türkçe Yama 2021 indir

Control Ultimate Edition yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Control Ultimate Edition türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Control Ultimate Edition ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Control Ultimate Edition crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.