Construction Simulator 2014 Apk

Construction Simulator 2014 Apk

Construction Simulator 2014 Apk hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Construction Simulator 2014 Apk kurulumu oldukça basittir. Construction Simulator 2014 Apk ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.
APK size ne sağlar?
Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_6240368c49a2d Construction Simulator 2014 Apk
Construction Simulator 2014 Apk

Genel Bilgiler;

Bir simülasyon oyunu oynamak için uzun zaman harcamak istiyorsanız, inşaat Simülatörü 2014’ü indirmelisiniz. Bu oyun, on dört farklı araç ve makineyi kullanmanıza izin veren bir taşıma simülatörüdür. Ayrıca gerçekçi 3D grafiklere sahip ve 14 lisanslı 3D inşaatçıya sahip. Oyun 20 saatten fazla eğlence sunmayı vaat ediyor. Tüm oyun içi etkinliklerin ve zorlukların tadını çıkaracaksınız. Ayrıca birbirlerine meydan okumak için arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabilirsiniz.

İnşaat Simülatörü 2014’ün özellikleri arasında çok dilli olmasıdır. Kendi dilinizde oynayabilir ve birden çok dili destekler. Oyunu istediğiniz gibi oynayabilmeniz için de özelleştirebilirsiniz. Ancak, oyunu indirmeden önce aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler var: Birincisi, oyun birçok dili destekliyor, bu nedenle ingilizce konusunda rahat değilseniz, tavsiye edilmez.

Construction Simulator 2014 Apk Nasıl Kurulur?

img_62403693b335e Construction Simulator 2014 Apk
Construction Simulator 2014 Apk

Oyun bir vinç ve bir traktör de dahil olmak üzere 14 farklı inşaat makineleri sağlar. Grafikler son derece gerçekçi ve bunları kolayca kontrol edebilirsiniz. Oyun hem gelişmiş hem de yeni başlayan kontrolleri destekler. Ayrıca tamamlamanız için 300’den fazla yükümlülük içerir. Oyunun bu kadar eğlenceli ve ilginç kılan başka birçok özelliği var. Buna ek olarak, bu uygulamada çok oyunculu oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. İstediğin zaman çalabilirsin.

Oyun çok çeşitli inşaat araçları sunuyor. Bu oyunda 14’ün üzerinde farklı araç bulunuyor. Oyun, farklı boyut ve kapasitelerde binalar inşa etmenizi sağlar. Ayrıca, yeni işçileri işe alarak ve yeni araçlar satın alarak binalarınızı özelleştirmenizi sağlar. Oyun, tamamlanması gereken çok çeşitli bölgeler ve zorluklarla açık bir dünyadır. Ayrıca, oynamak için birkaç yeni mod ve seviye vardır. Profesyonel ya da bir acemi gibi oynamak, kendi beceri düzeyine bağlı olabilir.

img_6240369f353c7 Construction Simulator 2014 Apk
Construction Simulator 2014 Apk

Oyun Android cihazınızı sanal bir şantiyeye dönüştürecek. Şehrinizdeki yapıları inşa etmek için gerçek dünya makinelerini kullanabilirsiniz. Bir ev kadar uzun bir beton pompası bile inşa edebilirsiniz. Oyun üç yüzden fazla görev içeriyor. İnşaat simülasyon oyunlarını sevenler için bir zorunluluktur. Mobil bir sürüm olmasına rağmen, App Store’da hala mevcut.

Oyun inşaat ekipmanlarının gerçekçi yönetimini sunuyor. Grafikler ve sesler canlı ve renklidir. Oyunun öğrenmesi kolaydır ve grafikler inanılmaz derecede ayrıntılıdır. Tamamlanması gereken 70’den fazla farklı görevle, bu oyun en zorlu oyuncuyu bile tatmin edecek. Oyun, istediğiniz bina türünü inşa etmenizi sağlar. Buna ek olarak, bir şeyler inşa etmekten hoşlanan insanlar için mükemmel bir seçimdir. Ve oynamak için ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar çok oynamak için cazip olacaksınız.

Construction Simulator 2014 Apk indir

Construction Simulator 2014 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Construction Simulator 2014 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Construction Simulator 2014 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Construction Simulator 2014 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *