City Skylines Türkçe Yama 2021

City Skylines Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. City Skylines Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
City Skylines oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_61c2f6e3c2af6 City Skylines Türkçe Yama 2021
City Skylines Türkçe Yama

City Skylines Steam üzerindeki yorumlara değinecek olursak; Kullanıcılar oldukça memnun gözükmektedir.

“On yıldan fazla bir süredir en iyi şehir kurucusu, Cities: Skylines’ın birkaç kusuru o kadar küçük ki onları ancak saatlerce eğlendikten sonra fark ettim.”

“Derin ve tatmin edici oynanışla Colossal Order’ın yeni simülasyonu, türde giderek daha fazla fark edilen boşluğu dolduruyor. Diğerlerinin başarısız olduğu yerlerde, Cities: Skyline üstün ve modern şehir kurucularının yeni altın standardını sunuyor.”

“Cities: Skylines, saatlerce zamanınızı alacak bir oyun ve geliştiricilerin gelecekte oyun için desteğe devam etme taahhüdü ve Steam Workshop entegrasyonu ile temel oyunun sahip olduğu devasa tekrar oynanabilirlik eşit hale gelecek. daha büyük. Bu oyunu tüm kalbimle tavsiye ediyorum ve gelecekte mod yapımcılarının ve Colossal Order’ın bizi neler beklediğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Şehirler: Skylines, şehir simülasyon oyunlarının gerçekten modern bir versiyonudur . Oyun, gerçek bir şehir yaratmanıza imkan sağlamamaktadır ve  zorluklarını fark etmek için yeni oyun öğeleri sunmaktadır. Şehir kurma deneyiminin doruklarına ulaşacağınıza eminim. S

Katmanlı ve zorlu

Şehrinizi tamamen yeniden inşa etmeyi öğrenmesi kolay, ancak ustalaşmak oldukça zor. Şehrinizin belediye başkanı olarak oynarken, eğitim, su elektriği, polis, itfaiye, sağlık ve çok daha fazlası gibi temel gereksinimleri ve şehrinizin gerçek ekonomi sistemini dengelemekle karşı karşıya kalacaksınız. Şehrinizdeki vatandaşlar, çok sayıda oyun senaryosuna akıcı, iddialı ve özgün bir havayla tepki veriyor.

Kapsamlı yerel trafik simülasyonu

Colossal Order’ın Cities in Motion serisini geliştirme konusundaki kapsamlı deneyimi, tamamen ayrıntılı ve iyi hazırlanmış bir yerel trafik simülasyonunda tam olarak kullanılmaktadır.

img_61c2f701c119e City Skylines Türkçe Yama 2021
City Skylines Türkçe Yama

İlçeler ve Politikalar

Belediye binasındaki bir yöneticiden daha fazlası olun. Şehrinizin bazı kısımlarını ilçe olarak belirlemek, kendi şehriniz için Belediye Başkanı statüsüne yükselmenizi sağlayan politikaların uygulanmasıyla sonuçlanır.

Gündüz ve Gece Döngüsünü Kullanın

Şehir günün saatlerinde değişir ve vatandaş programlarını etkiler. Trafik geceleri gözle görülür şekilde daha yavaştır ve bazı bölgelere ayrılmış alanlar tam verimle çalışmaz. Şehirler: Skylines, gündüz ve gece döngülerinin farklı yönlerini yönetmenin kontrolünü size verecek.

Kapsamlı modlama desteği

Mevcut haritaları ve yapıları geliştirin veya geliştirin. Daha sonra kreasyonlarınızı oyuna aktarabilir, paylaşabilir ve Steam atölyesinde diğer şehir kurucularının kreasyonlarını indirebilirsiniz.

City Skylines Türkçe Yama 2021 indir

City Skylines Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak City Skylines Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. City Skylines Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca City Skylines Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *